معرفی برند دایان فون فورستنبرگ

5/5 - (1 امتیاز)
معرفی دایان فون فورستنبرگ
معرفی دایان فون فورستنبرگ

همه چیز با لباس نمادین دایان فون فورستنبرگ آغاز شد . که مد دهه 1970 را مشخص می کرد . اما پیشرفت دایان فون فورستنبرگ به گونه ای بوده که بیش از 50 سال است . مانند برند تام فورد لباس های زنانه لوکس تولید می کند .و بر این ایده ساده استوار است که مد باید پوشیدنی ، همه کاره و زیبا باشد .

تاریخچه

Diane von Furstenburg
Diane von Furstenburg

دایان فون فورستنبرگ برند Diane von Furstenburg را در سال 1972 در شهر نیویورک تاسیس شد. برچسب DvF مجموعه کاملی از لباس ها و لوازم جانبی آماده این برند است . که شامل کفش ، کیف دستی و جواهرات می شود . پس از نزدیک به 50 سال فعالیت در کسب و کار ، دایان خود را به عنوان رهبر طرح های زنانه در صنعت مد معرفی کرد . طرح های او به طور مرتب در صفحات ووگ ظاهر می شود. این برچسب که توسط فروشگاه و دفتر اصلی DvF در منطقه Meatpacking در شهر نیویورک متصل شده است . یک شبکه توزیع جهانی در بیش از 100 کشور در سراسر آمریکای شمالی و جنوبی ، اروپا ، خاورمیانه و آسیا و اقیانوسیه بوجود اورده است .

دایان فون فورستنبرگ

خانوم دایان فون فورستنبرگ
خانوم دایان فون فورستنبرگ

دایان فون فورستنبرگ یک طراح مد بلژیکی-آمریکایی است . که به دلیل پوشیدن و دسترسی به مد لوکس مشهور است. وی در سال 1946در شهر بلژیک متولد شده است . او قبل از آمدن به نیویورک در سال 1970 در دانشگاه ژنو تحصیل کرد . جایی که برچسب معروف خود – Diane von Furstenburg (که اغلب به DvF کوتاه می شود) را راه اندازی کرد. در سال 1976 ، دایان جلد Newsweek را با ویژگی ای دریافت کرد . که در آن لقب “بازاریابی ترین زن مد از زمان کوکو شنل” را داشت. دایان که به خاطر لباس نمادین با روکش بلند معروف است . نام DVF را به عنوان یک رهبر خلاق و جسور در صنعت مد تبدیل کرد . و انواع مجموعه ها و لوازم جانبی آماده لباس را ارائه می دهد. لباس مجلسی اکنون در موزه ملی تاریخ اسمیتسونیان در موزه ملی آمریکا گنجانده شده است.

اطلاعات بیشتر:  روانشناسی رنگ سبز

در سال 2005 ، دایان جایزه یک عمر دستاورد را از شورای طراحان مد آمریکا (CFDA) به دلیل تأثیر بر مد دریافت کرد . اکنون ، به عنوان رئیس شورا ، او خود را وقف پرورش استعدادهای نوظهور کرده و این سازمان را به بیش از 500 عضو رسانده است . در سال 2014 ، لباس بسته بندی نمادین با نمایشگاه “سفر یک لباس” در لس آنجلس جشن گرفته شد. در همان سال ، دایان خاطرات خود را با عنوان “زنی که می خواستم باشم” منتشر کرد که به پنج زبان ترجمه شد .

لباس بسته بندی نمادین

لباس پیچیده فون فورستنبرگ کاربردی ، همه کاره بود. پوشاکی که در کارخانه Ferretti در ایتالیا تولید می شد . در ابتدا ذخیره می شد و سفارشات در اتاق ناهار خوری خانه او پردازش می شد. این لباس را جلوی چپ می پوشانند و از ناحیه کمر می بندند . و از پیراهن پنبه ای خشک شده استفاده می کنند. او در زندگینامه خود به یاد می آورد: “من هیچ گروه متمرکز نداشتم ، هیچ نظرسنجی از بازاریابی نداشتم ، هیچ برنامه ای نداشتم . تنها چیزی که من داشتم این بود که زنان می خواستند . در کنار لباس های هیپی ، زیر ناز و کت و شلوارهای تنگ که زنانگی آنها را پنهان می کرد ، یک گزینه مد را انتخاب کنند .

1 دیدگاه دربارهٔ «معرفی برند دایان فون فورستنبرگ»

  1. بازتاب: معرفی برند ورا ونگ و بیان تاریخچه اصرار امیز برند Vera Wang - اسپرت پوش

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید