معرفی برند ژیوانشی

5/5 - (1 امتیاز)
معرفی برند ژیوانشی
معرفی برند ژیوانشی

برند ژیوانشی (Givenchy) مانند برند تام فورد یک مارک کالا های لوکس است . که امروزه برای تولید پوشاک ، عطر ، لوازم جانبی و لوازم آرایشی مشهور است. این شرکت در سال 1952 توسط طراح فرانسوی اوبر دو ژیوانشی (Hubert de Givenchy) تاسیس شده است . این برند امروزه متعلق شرکت ال و ام هاش می‌باشد . و پس از شرکت کریستین دیور اس.آ.، رتبه پرفروش‌ترین زیرمجموعه کمپانی ال و ام هاش را به خود اختصاص داده‌ است.

ژیوانشی

هوبرت جیمز تافین دی ژیوانشی
هوبرت جیمز تافین دی ژیوانشی

خانه مد فرانسوی Givenchy برای بیش از 50 سال متوالی یکی از بهترین ها است . و روندهای جدیدی را در مد بالا تعیین می کند. امروزه Givenchy یک برند لوکس بین المللی است . که در سراسر جهان به خاطر Haute Couture و مجموعه های آماده برای مردان و زنان ، لوازم جانبی مد و عطرهای معروف Givenchy شناخته می شود. Givenchy House رنگ آمیزی رنگ های زیبا و ظرافت خالص فرانسوی را در خود جای داده است. از سال 1988 ، Givenchy متعلق به گروه LVMH است.

آدری هپبورن ، ستاره سینمای آمریکا (۱۹۹۳-۱۹۲۹) یکبار اظهار داشت: “ژیوانشی بسیار فراتر از یک طراح است: او شخصیت می آفریند”. Hubert de Givenchy طراح مد در خانواده ای ثروتمند در فرانسه در سال 1927 متولد شد. در 10 سالگی ، پس از بازدید از نمایشگاه جهانی در پاریس ، او تصمیم گرفت: یک طراح مد شود. در 17 سالگی ، پس از اتمام مدرسه هنر در پاریس ، جیوانشی در نزد طراح پاریسی ژاک فات آموزش دید . و هشت سال در طراحان دیگر از جمله السا اسکیاپرلی و کریستین دیور کار کرد .

تاریخچه ژیوانشی

هوبرت جیمز تافین دی ژیوانشی در سال1927 متولد شد. وی شرکت همنام خود را در سال 1952بنیان گذاری کرد. در همان سال ، او مجموعه ای از بلوزهای زیبا و دامن های سبک که خطوط معماری و سادگی را با هم ترکیب کرده بود را ارائه داد . که اثری ماندگار در تاریخ مد به جا می گذارد . با توجه به ظاهر محدودتر آن روز با موفقیت عظیمی روبرو شد. “انفجار وحشتناک Haute Couture” متولد شد.

اطلاعات بیشتر:  چگونه از خونریزی رنگ لباس در لباسشویی جلوگیری کنیم

در سال 1955 ، هوبرت دی جیوانشی اولین پیراهن خود را به بازار عرضه کرد. تکامل به شکل فانوس ها نمادین می شود . آدری هپبورن ، به عنوان موز طراح ، او را در اختراع سبکی که معیارهای زیبایی را از نو تعریف می کند ، همراهی کرد. در سال 1969 ، راه اندازی خط “Givenchy Gentleman” به عنوان مرجعی در مد مردان تبدیل شد. هوبرت دی ژانشی پس از از 40 سال فعالیت حرفه ای و عضویت در گروه LVMH در سال 1995 بازنشسته شد. برخی از استعدادهای خلاق بزرگ مد از جمله جان گالیانو ، الکساندر مک کوئین ، جولین مک دونالد جانشین او شدند .

مجموعه اقایان

کفش ژیوانشی
کفش ژیوانشی

ژیوانشی که به عنوان یکی از شیک ترین مردان جهان در دهه خود شناخته می شود ، برای مجموعه مردانه خود که “جیوانچی جنتلمن” نام داشت . تعادل بین کلاسیک و گاه به گاه را حفظ کرد. بازتابی از خلق و خوی و تاریخ شخصی هوبرت دی ژانشی ، جهت هنری قاطع و غیرقابل انکار است . وی بیش از همه یک جنتلمن است. سبک او مملو از خویشتنداری و تمایز اشرافی است. تعریف طراح از ظرافت مردانه ترکیبی ظریف از کلاسیک و سهولت است. وی برای تکمیل دیدگاه خود در مورد ظرافت مردان و سبک “جنتلمن جیوانشی” ، عطری به همین نام را در سال 1975 عرضه کرد. که این عطر هنوز هم در کنار خط آماده پوشیدن مردان Givenchy وجود دارد.

جنگ جهانی

من می خواهم در مورد چگونگی تأثیر جنگ جهانی اول بر مد و زندگی زنان بحث کنم. جنگ جهانی تغییرات شدیدی را در دنیای مد ایجاد کرده است . و به همین دلیل امروز ما آزادیم که در زندگی هر چیزی بپوشیم. در زمان جنگ ، هنگامی که مردان برای جنگیدن به میدان رفتند . مشاغلی را که مردان قبل از جنگ انجام می دادند . باید زنان و دخترانی که قبلاً به عنوان خدمتکار خانگی کار می کردند. انجام می دادند، به عنوان مثال باید راننده ، پرستار و کارگر مزرعه دار و…. می شدند.همچنین برخی از داوطلبان سازمان هایی مانند صلیب سرخ و برخی دیگر حتی به ارتش پیوستند.

اطلاعات بیشتر:  چگونه از کفش های نوبوک و جیر خود مراقبت کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید