معرفی برند گرلن

Rate this post
معرفی برند  گرلن
معرفی برند گرلن

گرلن در سال 1828 تاسیس شد، زمانی که پیر فرانسوا پاسکال گرلن اولین بوتیک(فروشگاه فروش شلوار لی) خود را در پاریس افتتاح کرد. او که به عنوان یک پزشک و شیمیدان آموزش دیده بود، به لطف کار انقلابی خود، که منجر به اولین نوآوری های بسیاری شد، از موفقیت فوری برخوردار شد. گرلین اولین شرکتی بود که مراقبت از پوست، خط چشم سرمه و ریمل را بر اساس علمی ساخت. سپس در سال 1840، گرلین اولین رژ لب را معرفی کرد.

تاریخچه برند گرلن

در سال 1939، گرلن یکی از اولین اسپاهای جهان را در خیابان شانزه لیزه، شماره 68 ایجاد کرد. در این دوره بود که روش ماساژ گرلن متولد شد که امروزه منحصر به فرد و منحصر به فرد باقی مانده است. این پروتکل های درمانی منحصر به فرد متعددی با هدف ارائه بهترین تخصص زیبایی و اثربخشی بهینه غنی شده است. ماهیت تجربه گرلن این است که درمان زیبایی شما را به یک رویداد ایجاد شده برای شما و تنها شما تبدیل کند . یک کیمیاگری واقعی بین دانش ما و تخصص زیبایی ما.

حتی سال‌ها بعد، خانه گرلن این سنت اولیه را ادامه می‌دهد. Guerlain با انتشار Terracotta، معیار برای همه برنز کننده‌ها و Meteorites، اولین محصولی که از مرواریدهای رنگی برای ایجاد درخشندگی و یکنواختی رنگ پوست استفاده می‌کند، نوآوری را پیش می‌برد و کمال را بدون پایان دنبال می‌کند. این خطوط زیبایی بی‌نظیر با بیش از ۷۰۰ عطر – که تعدادی از آن‌ها از شاهکارهای عطرسازی به شمار می‌روند . نامی را ایجاد می‌کند که در سطح بین‌المللی به عنوان نمادی از هنر، کیفیت، سبک و ظرافت شناخته شده است.

وارد دنیای زیبایی Guerlain شوید و از یک تجربه اسپا لذت ببرید که در آن نوآوری و عملکرد با سفارشی‌سازی، تجمل، احساسات و احساسات همراه است. Guerlain یک تجربه منحصر به فرد مراقبت از پوست و آبگرم را به شما ارائه می دهد. یک تجربه اسپا سفارشی را کشف کنید. خلاقیت های Guerlain مدت هاست که بر روندهای صنعت زیبایی با سابقه ای غنی تأثیر گذاشته است. درباره این برند لوکس با 8 واقعیت تاریخی و خلاقانه بیشتر بدانید.

اطلاعات بیشتر:  معرفی برند نینا ریچی

8واقعیت تاریخی و خلاقانه این برند

1. SHALIMAR (1925) اولین عطر شرقی زنانه در تاریخ عطرسازی بود.

2.رژ لب ROUGE AUTOMATIQUE (1936) به دلیل حرکت و مکانیسم یک دست خود یک پیشرفت در طراحی را نشان داد. این رژ لب برای باز شدن با یک دست برای خانم هایی که در حال حرکت هستند ساخته شده است.

3. TERRACOTTA (1984) امسال 30 ساله است و اولین پودر برنزینگ بود. یک پودر تراکوتا به طور متوسط ​​در هر 20 ثانیه در سراسر جهان فروخته می شود.

4. مرواریدهای MÉTÉORITES تنها توسط 3 صنعتگر آموزش دیده با دست ساخته می شوند. برای آموزش هر صنعتگر حداقل 6 ماه زمان لازم است زیرا همه چیز با ارزیابی احساسی و بصری انجام می شود.

5. 4 ارکیده استثنایی مورد استفاده در ORCHIDÉE IMPÉRIALE LINE به دلیل خواص ضد پیری و طول عمر از بین 30000 گونه ارکیده انتخاب شده اند. برای بیش از 12 سال، Guerlain در حال مطالعه و محافظت از ارکیده ها در محیط طبیعی آنها، و ارزیابی پتانسیل بیولوژیکی آنها از طریق مراکز تحقیقاتی اختصاصی خود در سوئیس، فرانسه و چین بوده است.

6. L’EAU DE COLGNE IMPÉRIALE (1853) توسط پیر فرانسوا پاسکال برای ملکه اوژنی، همسر ناپلئون سوم، برای عروسی او در سال 1853 ایجاد شد. این به گرلن اجازه داد تا به عنوان تامین کننده رسمی دربار منصوب شود و به طور گسترده ای تبدیل شود. در تمام دادگاه های اروپایی شناخته شده است.

7. تولیدات بویایی از سال 1828 به بیش از 800 عدد رسیده است. هیچ برند دیگری نمی تواند چنین میراث و طول عمری را ادعا کند.

8. ORCHIDÉE IMPÉRIALE LONGEVITY CONCENTRATE (2010) پیچیده ترین شیشه برای مونتاژ و پر کردن مجموعه Guerlain است که برای ایجاد هر قطعه از ابتدا تا انتها به 15 نفر نیاز دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید