معرفی برند ژان پل گالتیه

5/5 - (1 امتیاز)
معرفی برند ژان پل گالتیه
معرفی برند ژان پل گالتیه

ژان پل گالتیه یک طراح مد فرانسوی می‌باشد که برندش را با معرفی اولین کلکسوین خود به صورت رسمی در سال ١٩٧٦ تاسیس نمود. . ژان پل گالتیه در ابتدا به عنوان یک طراح آماتور در زمینه مد فعالیت خود را شروع کرد. وی در 24 آوریل 1952 در فرانسه چشم به جهان گشود . او به مدت 8 سال مدیر برند منحصر به فرد هرمس بود.

ژان پل گوتیه کیست؟

 ژان پل گالتیه
معرفی برند ژان پل گالتیه

ژان پل گالتیه یک طراح مد فرانسوی در زمینه طراحی مد به مردم خدمت رسانی می کرد . ژان متولد ٢٤ آپریل سال ١٩٥٢ در شهر ” Arcueil ” فرانسه می‌باشد . ژان پل گالتیه از سال 2003 تا 2011 مدیر خلاق برند هرمس بود . استعداد او در دنیای مد از مادربزرگ مادری اش الهام گرفته و معرفی شد . به ویژه از کمد لباس او ، زیرا او بیشتر دوران کودکی خود را با مادربزرگش گذرانده بود. او هرگز به عنوان طراح آموزش رسمی ندید. در عوض ، در سیزده سالگی ، او برای مادربزرگ و مادرش طراحی کرد و عاشق مجلات مد بود. او شروع به توسعه مجموعه های خود کرد و سپس شروع به ارسال طرح هایی برای سبک شناسان مشهور کرد . و در سال 1970 در هجده سالگی با پیر کاردین به عنوان دستیار کار کرد. این اولین تجربه او در آموزش طراحی رسمی بود.

در سال 1970 ، او از پیر کاردین به ژان پاتو نقل مکان کرد و در همین زمان گولتی تحت تأثیر آثار ایو سنت روران قرار گرفت . و سپس سرانجام به کاردین بازگشت ، قبل از اینکه به عنوان طراح در فیلیپین کار کند. در سال 1976 ، گوتیه برچسب مد خود را تاسیس کرد . و اولین نمایش باند خود را در پاریس برگزار کرد . او با مشارکت قابل توجهی تجارت خود را آغاز کرد .

اهداف تاسیس

هنگامی که او تجارت شخصی خود را راه اندازی کرد ، مارک تجاری خود را در فرانسه باز کرد . جایی که هات کوتور در آن متولد شد و هدف آن ها خط تولید لوکس بود. بنابراین ، هنگامی که او نام تجاری خود را افتتاح کرد . تولیدات او نیز یک خط لوکس بود و هدف او مشتریان متوسط ​​و ثروتمند ، مشتریان بسیار ثروتمند و افراد مشهور مانند دیگر طراحان معروف بود. برای طبقات متوسط ​​و کم درآمد ، لباس ها و محصولات او مانند عطرها اقلام ایده آل مانند سایر محصولات طراحان لوکس بود.

اطلاعات بیشتر:  معرفی برند کیت اسپید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید