معرفی برند جوپ

Rate this post
معرفی برند جوپ
معرفی برند جوپ

برند جوپ یک خانه مد آلمانی است . که در سال 1978 تاسیس شد. برای چندین دهه، این برند لوکس آلمانی با لباس های معمولی و لوکس ، مجموعه رایحه های دوست داشتنی و لوازم آرایشی سطح بالا و شلوار های جین توجه را به دلایل درستی به خود جلب کرده است. اولین عطر در اواسط دهه نود به بازار عرضه شد . و از آن زمان تا کنون مورد تحسین خانواده ها در سراسر جهان قرار گرفته است.

موسس: ولفگانگ جوپ

ولفگانگ جوپ در 18 نوامبر 1944 به دنیا آمد. پدرش کارل-فریدریش سردبیر سابق مجله فرهنگی آلمان بود. جوپ ازدواج کرد و دو فرزند داشت، اما کار او در سال 1970 با حضور در یک مجله زنان آلمانی به نام Constanze آغاز شد. زمانی که مدیر خلاق یک خانه مد شد، حرفه او شروع به اوج گرفت. پس از آن به صورت آزاد کار نویسندگی و طراحی را آغاز کرد. مجموعه اولیه جوپ مورد تحسین بین المللی قرار گرفت و همین امر او را بر آن داشت تا در دانشگاه هنر برلین برای طراحی مد سخنرانی کند.

تاریخچه برند جوپ

در سال 1981 ولفگانگ جوپ برند و شرکت جوپ را به ثبت رساند. آن زمان، او قبلاً یک روزنامه نگار مشهور مد و همچنین یک طراح بود. در سال 1978، کلکسیون خز او به موفقیت بزرگی دست یافت. اوایل سال 1982، اولین مجموعه لباس زنانه pret-a-porter ارائه شد.

در سال 1984 خط عطر جوپ راه اندازی شد. پس از آن، ولفگانگ جوپ حروف کوچک نام تجاری را به حروف بزرگ تغییر داد و در پایان علامت تعجب اضافه کرد. املای جدید JOOP! در نظر گرفته شده بود که نماد انرژی و عظمت باشد. مجموعه این برند علاوه بر پوشاک و عطرسازی، اکنون شامل عینک، جواهرات، لوازم جانبی، کالاهای چرمی و کفش است. به طور انحصاری تحت لیسانس تولید شد، خود شرکت هیچ کالایی تولید نکرد. دنیای مد روز JOOP! با راه اندازی مجوزهای تولید جوراب بافی، محصولات کودک و زیورآلات به طور کامل شکل گرفت. در سال 1983 ولفگانگ جوپ و برندش جایزه معتبر Fild’or را دریافت کردند. یک سال بعد، طراح برنده جایزه دیگری شد – چرخ نخ ریسی طلایی. در سال 1985، اولین مجموعه لباس برند جوپ منتشر شد! مردانه. سپس، در سال 1988، JOOP! مجموعه جین ظاهر شد!

اطلاعات بیشتر:  معرفی برند کاپا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید