معرفی برند کنزو

Rate this post
معرفی برند کنزو
معرفی برند کنزو

از اولین مجموعه شبه محرمانه خود در آوریل 1970، برچسب مد کنزو، کیمیاگری شرق و غرب، آتش بازی واقعی از رنگ ها و مواد بوده است. از همان ابتدا، برند کنزو با ترکیب غیرمعمول تاثیرات شرقی و غربی که به اشکال سنتی و جذاب برای بسیاری از فرهنگ ها تبدیل شده است . دنیای مد را مجذوب خود کرده است. کنزو تاکادا – خالق این برچسب و مخترع تکنیک های جدیدی مانند برش بافتنی – اولین کسی بود که مفهوم حجم و آزادی حرکت را در لباس معرفی کرد.

برند KENZO یکی از معروف ترین برندهای دنیای مد و تولید شلوار لی است .که ایده حرکت را به لباس و اکسسوری وارد می کند. کنزو با پیوستن به LVMH در سال 1993، پیشرفت چشمگیری داشته است. در حال حاضر در 270 فروشگاه، طرح‌های کنزو شامل لباس‌های آماده زنانه، مردانه و کودکان، لباس‌های ورزشی فعال، لوازم جانبی مد، کالاهای چرمی خوب، عطر و دکوراسیون منزل است

تاریخچه برند کنزو مد

در سال 1964 کنزو تاکادا به پاریس نقل مکان کرد. مدتی طول کشید تا ساکن شود، اما در نهایت شروع به طراحی کرد. لباس‌های انقلابی جدید Courreges الهام‌بخش مجموعه‌ای از 30 طرح او بود که 5 مورد از آنها توسط طراح لوئیس فرود پذیرفته شد. در طی چند سال بعد، او برای فروشگاه‌های مختلف، گروه پارچه پیسانتی و ریلیشن نساجی کار کرد.

در سال 1970 کنزو یک فروشگاه لباس قدیمی قدیمی را که خراب بود تصاحب کرد و خودش آن را رنگ کرد. سپس با برش و دوخت مجموعه ای از طرح های خود، آنها را به مجلات مد برد. لباس های او توجه را به خود جلب کرد. یک بوتیک در Galeria Vivienne به او این فرصت را داد تا سبک خود را به Parisiennes معرفی کند. او بوتیک خود را به نام “Jungle Jap” افتتاح کرد که در آن لباس‌های غیررسمی گشاد، لباس‌های چادری و حشره‌های راه راه بزرگ با پاهای فیل به فروش می‌رسید. او سوراخ های بازو را بزرگ کرد و شکل شانه ها را تغییر داد و پارچه های 100% نخی را معرفی کرد.

اطلاعات بیشتر:  مد مینیمالیستی چیست؟

در سال 1971، طرح های Jungle Jap در ووگ آمریکایی به عنوان پیشرفت بعدی در صحنه بوتیک پاریس به نمایش درآمد.

برند کنزو درسال 1972، نمایش کنزو در Gare d’Orsay بسیار موفق بود.

در سال 1975، اولین مجموعه های او در توکیو به نمایش درآمد.

کنزو در سال 1977 مجموعه های خود را در نیویورک ارائه کرد.

در سال 1978، او به عنوان “طراح بزرگ سفید” شناخته شد، اگرچه طرح های او در واقع بسیار رنگارنگ و سبک های او به طرز شگفت انگیزی متنوع بودند.

در سال 1979 مجموعه او برای اولین بار در زوریخ به نمایش درآمد. 1990 در سال 1990 امپراتوری کنزو گسترش یافت و شامل پوشاک مردانه، شلوار جین، لباس کودکان و سایر محصولات شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید