معرفی برند لانکوم

Rate this post
معرفی برند لانکوم
معرفی برند لانکوم

برند لانکوم همانند برند دیور یک خانه عطر و لوازم آرایشی لوکس فرانسوی و یک نام پیشرو در صنعت زیبایی است . که مراقبت از پوست، عطرها و آرایش را ارائه می دهد. لانکوم که در سال 1935 توسط آرماند پتیژان تأسیس شد، هشتادمین سالگرد خود را در سال 2015 جشن خواهد گرفت. پتیژان در حین ایجاد این برند، از ظرافت فرانسوی الهام گرفت که او به سادگی می خواست . آن را در سراسر جهان ارائه دهد و لانکوم قطعاً این انگیزه را درک می کند.

تاریخچه برند لانکوم

نام لانکوم از خرابه های قلعه Le Château de Lancosme الهام گرفته شده است . و گل های رز اطراف آن در نماد این برند از رز طلایی منعکس شده است. در سال 1935، زمانی که این برند معرفی شد . Lancôme اولین 5 عطر خود را شامل Tendre Nuit، Bocages، Conquete، Kypre و Tropiques در نمایشگاه جهانی بروکسل عرضه کرد. پتیژان به سرعت وارد مراقبت از پوست شد و یک کرم ترمیم کننده چند کاره به نام Nutrix را معرفی کرد . که در سال 1936 عرضه شد و هنوز هم در دسترس است.

2 سال بعد، او با رژ لب صورتی/قرمز با رایحه گل رز که تا 30 سال آینده به عنوان پرفروش ترین برند لانکوم باقی ماند، به سمت لوازم آرایشی رفت. از آنجا، برندلانکوم به سرعت در بخش عطر رشد کرد و قبل از اینکه در سال 1964 توسط L’Oreal تصاحب شود . به بازار آرایش و مراقبت از پوست گسترش یافت. برندلانکوم به یک نام برجسته در صنعت عطر و زیبایی لوکس تبدیل شده است . و در طول سال ها توسط بازیگران زن، سوپر مدل های جهانی، هنرمندان آرایش و عطرسازان نمایندگی شده است. طراحان مد نوظهور نیز با این برند همکاری کرده‌اند.

امروزه،برند لانکوم اکنون موفقیت خیره کننده ای در تمام زمینه های مراقبت از پوست، لوازم آرایشی و عطر دارد و به طور مداوم در حال توسعه محصولات و ایده های جدید است . تا مطمئن شود زنان چیزی جز بهترین ها را دریافت نمی کنند. آنها همچنین طیف مراقبت از پوست مردانه خود را معرفی کردند تا همان تجمل و ظرافت فرانسوی را به مردان ارائه دهند. یکی از آخرین تلاش‌های آن‌ها، طیف جدیدی از رژ لب‌ها به نام «Rouge in Love» بود . که در آن «اما واتسون» با 24 سایه به 3 دسته مختلف الهام گرفته شده از زمان‌های روز تقسیم می‌شود.

اطلاعات بیشتر:  وسایل مورد نیاز در ورزش تکواندو

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید