معرفی برند لوکساتیکا

Rate this post
معرفی برند لوکساتیکا
معرفی برند لوکساتیکا

برند لوکساتیکا یکی بزرگترین شرکت عینک سازی و تولید شلوار لی در جهان است . که در زمینه طراحی، تولید، عمده فروشی و خرده فروشی عینک های طبی پیشرفته و عینک های آفتابی با کیفیت بالا فعالیت می کند. خانه لوکسوتیکا که در سال 1961 توسط کارآفرین افسانه ای آقای لئوناردو دل وکیو در آگوردو در شمال ونیز تأسیس شد . اکنون شرکت سهامی عام در بورس نیویورک و میلان است. گروه لوکساتیکا حدود 6200 فروشگاه عینک نوری و عینک آفتابی در آمریکای شمالی، آسیا و اقیانوسیه، چین، انگلستان و آفریقای جنوبی دارد.

با پایبندی متوالی به کیفیت و خدمات عالی، این گروه تا به امروز طراحی و ساخت را در 6 کارخانه ایتالیایی خود، یک کارخانه کالیفرنیا و دو کارخانه مستقر در چین برای عینک های ممتاز و لوکس متمرکز کرده است. برند لوکساتیکا به شدت در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کند . تا دیدگاه مردم نسبت به عینک را از انگ به نمادی از وضعیت و نشانه متمایز تغییر دهد. گروه لوکسوتیکا با حمایت از کیفیت و طراحی عالی و پذیرفته شدن در دو بورس اوراق بهادار، مجموعه ای از خریدها را در دو دهه اخیر انجام داده است. در سال 1990 این گروه برند ایتالیایی Vogue را خریداری کرد. در سال 1995 Perso و برند آمریکایی LensCrafters خریداری شدند.

امروزه برند لوکساتیکا در تجارت خرده فروشی خود در 38 کشور و تجارت کل فروش در 130 کشور نفوذ کرده است. چشم انداز نهایی لوکسوتیکا این است که به بهترین شکل ممکن به مردان و زنان جهان خدمت کند . و در نهایت به راه جدیدی برای دیدن خود و رفاه جدید برای همه دست یابد.

تاریخچه برند لوکساتیکا

این برند در تولید و فروش عینک آفتابی و نسخه ای فعالیت می کند. این شرکت از طریق سه بخش فعالیت می کند: توزیع عمده فروشی، شبکه خرده فروشی و Oakley. بخش توزیع عمده فروشی 130 کشور را در پنج قاره تحت پوشش دارد . دارای 18 مرکز توزیع و بیش از 40 شرکت تابعه تجاری است که عملیات مستقیم را در بازارهای کلیدی ارائه می دهند. این گروه در حال حاضر به دنبال نفوذ به بازارهای نوظهور است . و در حال بررسی کانال های توزیع جدید مانند فروشگاه های بزرگ، فرودگاه ها و ایستگاه های راه آهن است.

اطلاعات بیشتر:  معرفی برند دونا کرن

در این فروشگاه ها، گروه محصولات متنوعی با برند Oakley مانند لباس، کفش، کوله پشتی و سایر لوازم جانبی ارائه می دهد. محصولات با برند اوکلی شامل پوشاک مردانه و زنانه، کفش و لوازم جانبی طراحی شده برای موج سواری، ورزش های زمستانی، گلف، موتورسواری، دوچرخه سواری و سایر سبک های زندگی ورزشی است. گروه لوکساتیکا توسط لئوناردو دل وکیو در سال 1961 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در میلان، ایتالیا قرار دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید