معارفه برند منگو

Rate this post
معارفه برند منگو
معارفه برند منگو

خانه منگو، همانند خانه مد رازا یک برند مد بین‌المللی معروف و چندملیتی، که در سال 1984 در بارسلون اسپانیا تأسیس شد. ارزش اصلی برندمنگو بر محصولات متمرکز است! در هر فصل، بیش از 1000 طرح از سبک های مختلف به فروشگاه عرضه شده است . تا فانتزی های مد دختران شهری را برآورده کند . و به آنها اجازه دهد از ترکیب و تطبیق ظاهرهای مختلف لذت ببرند. این برند 100٪ تجربه مد جدید را برای شما به ارمغان می آورد!

تاریخچه برند منگو

در سال 1984 برند منگو اولین فروشگاه خود را در پاسئو د گراسیا (بارسلونا) افتتاح کرد. یک سال بعد، شرکت پنج شعبه در بارسلونا داشت و از این زمان به بعد، با افتتاح یک فروشگاه در والنسیا. گسترش خود را در بازار داخلی آغاز کرد. آنچه در ابتدا یک تیم کوچک بود شروع به رشد کرد: تا سال 1988، این شرکت 13 مرکز فروش در اسپانیا داشت.

شرکت منگو در سال 1992 با افتتاح دو فروشگاه در پرتغال اولین گام های خود را در خارج از بازار داخلی برداشت. سال بعد، این شرکت صدمین فروشگاه خود را در اسپانیا افتتاح کرد . و دو سال بعد، سیستم مدیریت کسب و کار مبتنی بر تیم‌های تخصصی و هماهنگ با موفقیت معرفی شد – و هنوز هم وجود دارد. آنها می توانند بین دو مرحله در تاریخ شرکت خود تفاوت قائل شوند: در مرحله اول، از سال 1984 تا 1995، مانگو به تدریج دانش بیشتری از تجارت به دست آورد . و مفهوم محصول و فروشگاه را تثبیت کرد . و فلسفه Just in Time را در حوزه توزیع پیاده کرد. ، به دست آوردن جرم بحرانی خاصی در بازار اسپانیا.

در مرحله دوم – از سال 1996 تا به امروز، آنها ارزش های تیم را تقویت کرده و سرمایه گذاری خود را در مفهوم جدید لجستیک کامل مبتنی بر سرعت، اطلاعات و فناوری افزایش داده اند. در این مرحله فروشگاه‌های بزرگ‌تری افتتاح کرده‌اند و نرخ افتتاح فروشگاه‌ها را در کشورهای دیگر افزایش داده‌اند.

اطلاعات بیشتر:  معرفی برند Aje

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید