معرفی برند موسکینو

5/5 - (1 امتیاز)
معرفی برندموسکینو
معرفی برندموسکینو

 موسکینو یکی از بزرگترین خانه های مد ایتالیایی و مارک های مد است. اما مطمئناً از سایر مارک های لوکس از جمله هرمس متمایز است و به راحتی قابل تشخیص است. همه چیز در سال 1983 شروع شد زمانی که فرانکو موسکینو کار خود را به عنوان تصویرگر جیانی ورساچه ترک کرد . و مارکی با امضای خود ایجاد کرد. این برچسب مد همیشه نوآور و گاهی عجیب و غریب در نظر گرفته شده است . فرانکو به دلیل کمپین های آگاهی اجتماعی و انتقاداتش از صنعت مد ، مورد توجه قرار گرفت. پس از مرگ فرانکو ، روسلا جاردینی مدیر خلاق این برند شد . وی موفق شده است که مشخصات و فلسفه سبک موسکینو را ، بر اساس فرهنگ پاپ ، را برای 28 سال بدون تغییر حفظ کند .

تاریخچه برند موسکینو

در سال 1983 این برند توسط فرانکو موسکینو تاسیس شد . همین سال اولین نمایشگاه زنانه این برند در میلان ارائه شد. در سال1984 دومین نمایش مد لباس زنانه در میلان موفقیت فصل قبل را تأیید کرد. سال 1985 اولین مجموعه پوشاک مردانه Moschino در کاخ Regal در میلان ارائه شده است. در سال 1986 اولین مجموعه لباس زنانه Moschino Jeans راه اندازی شد. سال 1987 Moschino اولین عطر خود را روانه بازار کرد . در سال 1988 اولین مجموعه Moschino Cheap and Chic راه اندازی شد. سال 1989 اولین بوتیک Moschino در میلان ، از طریق S.Andrea افتتاح می شود.

سال 1990 دومین بوتیک Moschino درمیلان برای مجموعه Moschino Cheap افتتاح شد. و در نتیجه در سال 1991 فرانکو موسکینو تصمیم می گرفت . که نمایش های مد را متوقف کند. در سال 1992 فرانکو موسکینو اولین کمپین تبلیغاتی “آگاهی اجتماعی” خود را راه اندازی کرد. سال 1993 نمایشگاهی در میلان برگزار شد . و در ان ده سال اول Moschino’s را جشن گرفتند .

سال 1994 فرانکو موسکینو در 18 سپتامبر درگذشت. سال 1996 عطرهای “ارزان و شیک”این برند روانه بازار می شوند. در سال 1998 بوتیک Moschino در لندن ، در خیابان Moschino افتتاح شد .

اطلاعات بیشتر:  راهنمای خرید کفش مخصوص تکواندو

در سال 2003 این برند 20 سالگی خود را جشن می گیرد. سال 2005 اولین بوتیک Moschino در بمبئی در هتل تاج محل افتتاح می شود. سال 2006 Moschino در مراسم افتتاحیه بازیهای المپیک زمستانی در تورین ، لباسهای دیدنی را برای حامیان تابلو ایجاد کرد. در سال 2007 Moschino پروژه “روشنایی” را برای هفته مبلمان ارائه می داد. در ماه سپتامبر بوتیک Moschino در Via della Spiga با یک مفهوم کاملاً جدید افتتاح شدو………..

لوگو

لوگو برند موسکینو
لوگو برند موسکینو

طراحی لوگوی Moschino ساده است . حروف خالص و پررنگ این نام تجاری است .که با رنگی که بسته به نیاز تغییر می کند (طلایی ، مشکی ، قرمز) . اغلب همراه قلب روی بسته عطر ، طرح کیف یا لباس ظاهر می شود. آنها از طریق مارک تجاری خود سعی می کنند به ما بگویند شیک باشیم ، اما هرگز قربانی مد نشویم. مد سرگرم کننده است و همه ما باید اوقات خوشی داشته باشیم .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید