معرفی برند نکست

Rate this post
معرفی برند نکستمعرفی برند نکست
معرفی برند نکست

برند نکست یک شرکت خرده فروشی است که عمدتاً در بریتانیا فعالیت می کند و تقریباً 150 سال است که تجارت می کند. با این حال، خود نام تجاری برای اولین بار در سال 1982 ایجاد شد. این شرکت طیف وسیعی از پوشاک، لوازم جانبی، کفش ، شلوار لی و لوازم خانگی را ارائه می دهد. دفتر مرکزی این شرکت در لستر، انگلستان واقع شده است و در حال حاضر توسط مدیر اجرایی سیمون ولفسون اداره می شود. این برند از طریق سه کانال اصلی توزیع می کند: NEXT Retail، که در بیش از 500 فروشگاه در سراسر بریتانیا و ایرلند فعالیت می کند، NEXT Directory، یک وب سایت و فهرست کاتالوگ برای بیش از 2 میلیون کاربر فعال. و NEXT International، با زنجیره های بیش از 180 فروشگاه در سراسر جهان، از جمله یک وب سایت بین المللی.

با این حال، NEXT همچنین دارای سه کانال توزیع دیگر است که شامل طراحی، عمده فروشی و مدیریت خدمات مشتری است. آنها به ترتیب تحت Next Sourcing، Lipsy و Ventura قرار می گیرند. شناسایی منابع مالی از حساب های شرکت در 30 ژانویه 2010، منابع مالی را نشان می دهد که NEXT در سال گذشته در آنها استفاده کرده است.

منبع داخلی برند نکست

در ترازنامه آمده است که آنها در حال حاضر 1615.2 میلیون پوند سود انباشته دارند. سود انباشته سودی است که در شرکت نگهداری می شود . و پس از پرداخت سود سهام به دارندگان سهام آن به سال بعد منتقل می شود. سود انباشته را می توان با خرید و سرمایه گذاری در ماشین آلات، محل یا وسایل نقلیه جدید برای توسعه تجارت استفاده کرد. سود انباشته طی سال‌ها انباشته می‌شود و افزایش سود انباشته نشان می‌دهد که شرکتی مانند NEXT از نظر مالی با ثبات است، بنابراین آنها می‌توانند از این منبع به‌عنوان «بالشتک نقدی» در طول رکود اقتصادی استفاده کنند. اگر برند نکست سرمایه گذاری یا افتتاح یک فروشگاه زنجیره ای جدید را در نظر بگیرد .

اطلاعات بیشتر:  معرفی برند کنزو

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید