معرفی برند اویشو

Rate this post
معرفی برند اویشو
معرفی برند اویشو

مجموعه‌های اویشو با دقت طراحی شده‌اند تا روندهای امروزی را با اصول جاودانه ظرافت، عاشقانه و زنانگی لطیف القا کنند. برند اویشو در سال 2001 تاسیس شد و در زمینه لباس زیر زنانه، لباس ساحلی، شلوار ورزشی ، لباس خانگی و لباس ورزشی تخصص دارد. مجموعه‌های آن که جشنی از زنان و فرم زنانه است، عاشقانه طراحی شده است تا مد و زیبایی را با راحتی و کیفیت پیوند دهد.

این تمرکز بر زیبایی زنانه در سراسر فروشگاه‌های آن نیز تکرار می‌شود، جایی که زیبایی‌شناسی مدیترانه‌ای با فناوری معاصر آمیخته می‌شود و فضاهای گرم و باز ایجاد می‌کند. تعهد این برند به پایداری نیز منعکس شده است. هم مقر آن در توردرا (بارسلون) و هم فروشگاه‌های آن در پاسئو د گراسیا و دیاگونال (بارسلونا)، رم و ژنو با گواهینامه طلایی LEED شناخته شده‌اند.

تمام خطوط خانه اویشو شامل لباس های ساخته شده با مواد پایدار تحت برنامه اقدام جهانی Oysho Join Life است. هدف آن کاهش استفاده از منابع طبیعی، به حداقل رساندن اثرات زیست محیطی هر مرحله از دستیابی به آنها و همچنین حفاظت از تنوع زیستی است. در سال 2017، برند اویشو دومین فروشگاه for&from خود را در Llagostera (ژیرونا، اسپانیا) با همکاری تعاونی غیرانتفاعی Moltacte افتتاح کرد.

تاریخچه خانه اویشو

برنداویشو در سپتامبر 2001 شروع به کار کرد، زمانی که این برند اولین 10 فروشگاه خود را در اسپانیا و پرتغال افتتاح کرد. تا پایان سال این تعداد به 27 فروشگاه می رسد. در حال حاضر، این برند در حال حاضر در 4 کشور اروپایی: اسپانیا، پرتغال، ایتالیا و یونان فعالیت می کند. در سال 2007 اویشو بازار خود را در صربستان، روسیه، رومانی، قطر، عمان، اردن، مجارستان، فرانسه، قبرس، بحرین و آندورا باز کرد . و به 22 کشور از جمله مکزیک، کویت و امارات متحده عربی رسید.

در سال 2011، این برند 10 سالگی خود را جشن گرفت . و با افتتاح بازارهای جدید و مهم در چین، مصر، جمهوری دومینیکن، گواتمالا، مراکش و اوکراین، خود را به عنوان یک برند تثبیت کرد. اویشو طراحی مجدد/طراحی لوگو را انجام می دهد و در سپتامبر همان سال وب سایت فروش آنلاین خود را افتتاح می کند.

اطلاعات بیشتر:  تفاوت هودی و سویشرت در چیست؟

در سال 2012، مرکز تدارکات جدید زنجیره، واقع در توردرا (بارسلونا) اسپانیا با یک انبار 51736 متر مربع افتتاح شد. در سال 2015، این زنجیره به همراه غول تجارت الکترونیک چینی علی بابا و متعاقباً فروشگاه آنلاین خود، یک بازار آنلاین در چین راه اندازی کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید