معرفی برند Rag & Bone

5/5 - (1 امتیاز)
معرفی برند Rag & Bone
معرفی برند Rag & Bone

برند Rag & Bone در نیویورک در سال 2002 با ترکیب میراث بریتانیایی با طراحی جهت دار و مدرن ، تاسیس شده است . امروزه این برند مترادف با لباس های پوشیدنی ذاتی است. که به طرز خلاقانه ای خیاطی کلاسیک را با زیبایی نیجورکی تند و در عین حال کم رنگ ترکیب می کند. این برند با الهام از اشتیاق برای ایجاد لباس های زیبا ، به تکنیک های گرانقدر تولیدکنندگان محلی و ماهر در برخی از قدیمی ترین کارخانه های کشور افتخار می کند. اهمیت کیفیت ، مهارت حرفه ای و توجه به جزئیات بسیار عمیق بود و فلسفه اصلی برند را آگاه می کرد. پارچه و استخوان با حساسیت در مرکز شهر ، شبح های تمیز و یکپارچگی ذاتی ، سبک شهری را به طور مداوم بازتعریف می کند.

تاریخچه

این برند اولین سفر خود به جهان را با مجموعه ای از هشت عطر خوش بو شروع کرد. عطرهای تک جنسیتی که توسط عطرسازان برجسته از سراسر جهان و با همکاری مارکوس وین رایت (Marcus Wainwright) بنیانگذار این برند ساخته شده اند . برای تجسم تجربه Rag & Bone طراحی شده اند.

این رایحه ها ریشه در ترکیبات کلاسیک دارند . و عطرهای جالبی را در رایحه های نمادین معرفی می کنند . که هرکدام دارای شخصیتی منحصر به فرد هستند. بیش از 18 ماه برای تکمیل عطرهای منحصر به فرد صرف شد .و در نهایت مجموعه ای تولید شد که به تنوع مردان و زنان Rag & Bone ادای احترام می کند.

عطر تولیدی برند Rag & Bone
عطر تولیدی برند Rag & Bone

این مجموعه که در Oud ، Encens ، Amber ، Cypress ، برگاموت ، Neroli ، Rose و Oddity موجود است . بر اساس مواد اولیه تشکیل شده است . که از زحمت و روشن به تاریکی و ظرافت تغییر می کند. عطرهای Rag & Bone با استفاده از بالاترین کیفیت مواد اولیه فرموله شده و در دسته های کوچک در ایالات متحده مخلوط می شوند. هشت رایحه تک جنسیتی در حال حاضر در بطری های 50 میلی لیتری جداگانه با قیمت 140 دلار هر کدام منحصراً در فروشگاه های سراسر دنیا به فروش می رسد .

اطلاعات بیشتر:  تاریخچه برند C&A

هدف تاسیس Rag & Bone

مارکوس وین رایت و دیوید نویل بدون آموزش رسمی مد ، یاد گرفتند چگونه شلوار جین بسازند. آنها معتقد بودند که جین نشان دهنده تاریخ ، اصالت و اصول لباس کار کلاسیک است که آنها سعی می کنند . در طرح های خود منعکس کنند. با شروع از کنتاکی ، Rag & Bone خود را با افرادی که الگو می ساختند . پارچه می بریدند و تمام زندگی خود را می دوختند احاطه کرد.

کار با صنعتگران به آنها اهمیت کیفیت ، صنعتگری و توجه به جزئیات را آموخت. این اصول به زودی سنگ های اصلی فلسفه پارچه و استخوان ، تعریف لباس هایی که می توانند و باید باشند ، شدند. با رعایت این اصول ، تا آنجا که ممکن است Rag & Bone اکثر لباس های خود را در کارخانه های ایالات متحده تولید می کند . که هنوز همانند 50 سال پیش لباس می دوزند.

Rag & Bone خط تولید مردان خود را در بهار 2004 راه اندازی کرد و برچسب را گسترش داد تا مجموعه ای کامل از زنان را تا پاییز 2005 ارائه دهد. فصل پاییز زمستان 2007 معرفی لوازم جانبی Rag & Bone برای مردان و زنان بود . و به سبک و تمایز آن افزود.

هر فصل طراحان به دنبال پارچه های نوآورانه و کلاسیک هستند ، که وقتی با هم ترکیب شوند ، Rag & Bone را با داشتن یک احساس جاودانه اهمیتی مدرن می دهند. بر این اساس ، طراحان همچنین انواع تولید کنندگان و تأمین کنندگان سنتی را به کار می گیرند . که هنرهای فوق العاده و تکنیک های با ارزش خود را به یون کلکت وام می دهند . مانند مارتین گرینفیلد خیاط بروکلین ، نورتون و پسران ساویل رو و دکمه واتربری .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید