رالف لورن برندی که روح انسان را تسخیر می کند

Rate this post
معرفی رالف لورن
معرفی رالف لورن

رالف لورن یک نام تجاری مد آمریکایی است که بر اساس یک تغییر اساسی در سبک زندگی ساخته شده است. برند رالف لورن نیز مانند برند های زارا و تام فورد و ورساچه همیشه مترادف پوشاک با کیفیت بوده است. این کار با کراوات کردن پارچه شروع شد . که باعث می شود برچسب مد و شیوه زندگی یک شخصیت واقعی از لباسهای غنی و ثروتمند باشد

از سال 1967 که این برند تاسیس شد . میتوانیم بگوییم رالف لورن تقریباً سبک زندگی اصلی آمریکایی را ایجاد کرد. این برند از طرح های کلاسیک به عنوان هسته اصلی استفاده کرده است . اما آنها را نیز مطابق با روندهای نوظهور تکامل داده است. برحسب اخرین تحقیقات درامد این برند در سال 2017 6.7 میلیارد دلار بوده است . در پایان سال مالی 2016 ، این شرکت 493 فروشگاه مستقیم داشت ، که شامل 144 فروشگاه رالف لورن ، 77 فروشگاه Club Monaco و 272 فروشگاه Polo Factory می شد. تخمین زده می شود که این شرکت 23000 کارمند در سراسر جهان دارد. در ماه مه 2017 ، شرکت رالف لورن ، پاتریس لووت را به عنوان مدیرعامل خود منصوب کرد و در نتیجه پاتریس لووت جایگزین استفان لارسون شد.

تاریخچه

سال 1967 همه چیز با یک کراوات شروع شد … رالف یک خط تولی کروات با نام Polo راه اندازی می کند . و همین موضوع باعث تاسیس این برند شد.

سال 1968 رالف اولین کلکسیون لباس مردانه خود را معرفی کرد . این لباس های زیبا شامل کت و شلوار فلنل سفید و پیراهن های مجلسی در پارچه های پیراهن اسپرت بودند.

سال 1970 رالف اولین فروشگاه خود را با نام Polo by Ralph Lauren در Bloomingdale’s افتتاح کرد . که رالف بر همه جزئیات این فروشگاه از معماری گرفته تا طرحی نظارتی دقیق داشت .

در سال 1971 تولید اولین نماد پولو یقه دار با پیراهن های زنانه آغاز شد . در این سال رالف اولین پیراهن های زنانه مارک خود را طراحی و تولید کرد .

اطلاعات بیشتر:  معرفی بهترین برند های لباس دنیا

سال 1972 رالف توانست پیراهن های پولو در رنگ ها و کیفیت های مختلفی وارد بازار کند. علاوه بر این رالف توانست اولین مجموعه کامل زنانه خود را به بازار عرضه کند.

سال 1974 رالف برای بازاریابی طراحی تمام لباس های یک فیلم را به عهده گرفت برای مثل یک کت و شلوار صورتی برای رابرت ردفورد در نقش جی گتسبی طراحی کرد.

سال 1976 رالف برنده جایزه کوتی برای لباس زنانه و جایزه تالار مشاهیر کوتی برای لباس مردانه شد . در این سال اولین نفری بود که این جایزه را دریافت کرد .

تاریخچه رالف لورن بعد سال2000

رالف
رالف

سال 2000 برند رالف لورن مسیر جدیدی را با Polo.com دنبال می کند . این سایت که نمایانگر ادغام محتوا و تجارت است . در این سایت جدیدترین مجموعه های رالف لورن را در کنار تجربیات فراگیر دیجیتالی د نشان می دهند.

سال 2002 در این سال برند رالف لورن رالف اولین نمایش باند مردان خود را در میلان برگزار می کند.

سال2003 رالف لورن مرکز سرطان Memorial Sloan Kettering را در کشور امریکا شهر نیوروک افتتاح کرد.

سال2006 رالف لورن اولین طراح120 ساله مسابقات است که برای ایجاد لباس برای همه مقامات داخل زمین انتخاب شد .

سال2007 رالف دومین جایزه سال طراحی لباس مردانه CFDA را دریافت کرد.

در سال 2011 L’Art de L’Autombile که یکی از نمایشگاه های رالف لرون است در پاریس افتتاح می شود.

سال 2014 رالف خط جدید زنانه چوگان خود را با نمایش فشن 4 بعدی آب ارائه می دهد که شامل مدل های مختلفی است .

سال2016 مرکز تحقیقات سرطان پستان رالف لورن در لندن افتتاح می شود . که مساحت این مکان 2000متر است.

سال 2017پیراهن نمادین رالف لورن به عنوان یکی از مهمترین لباسهایی که در چند دهه گذشته منتشر شده است برجسته شده و به مجموعه دائمی موزه هنرهای مدرن اضافه می شود.

سال2019 رالف به مناسبت پیشرفت های خود جشن بزرگی می گیرد که در ان 600 تا از افراد معروف از جمله بروس اسپرینگستین و هیلاری کلینتون را دعوت می کند.

اطلاعات بیشتر:  راهنمای انواع یقه پیراهن لباس مردانه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید