معرفی برند اسکیچرز

Rate this post
معرفی برند اسکیچرز
معرفی برند اسکیچرز

رابرت گرینبرگ شرکت اسکیچرز را در سال 1992 تاسیس کرد. در آن زمان ، شرکت L.A. Gear بازار لوازم ورزشی زنانه را در اختیار داشت . و شرکت نایک بازار لوازم ورزشی مردانه را در اختیار داشت . اما هیچ غولی در صنعت کفش های خیابانی مردان و زنان وجود نداشت. همین موضوع به برند اسکیچرز فرصتی داد . تا از یک بازار جدید و در حال توسعه در ایالات متحده حمایت کند.

قبل از اینکه رابرت گرینبرگ برند Skechers را تاسیس کند . وی یکی از بنیانگذاران شرکت L.A. Gear بود . که طی هفت سال فعالیت خود بیش از 900 میلیون دلار فروش داشت . بازده کفش های تنیس نئون که ترجیحات زنانه بود انقلابی اساسی برای این شرکت بود . ولی در سال 1992 ، شرکت L.A Gear بازار فروشش را از دست داد . این اولین طعم تغییر غیرقابل پیش بینی و مهم در تجارت خرده فروشی گرینبرگ نبود. ولی بزرگ ترین شکست او بود .

تاریخچه برند اسکیچرز

آیا برند اسکیچرز ابتدا قرار بود محل توزیع کفش های دکتر مارتنز باشد؟ بله . اما در عرض یک سال ، گرینبرگ بر طراحی ، توسعه و بازاریابی نام تجاری منحصر به فرد خود تمرکز کرد. و او از این فرصت طلایی که بالا به ان اشاره کردیم استفاده کرد . و برند خود را تاسیس کرد .

در نتیجه این برند هدف خود را جلب توجه مصرف کنندگان جوان و راننده دانست. اسکیچرز همچنین مارک های دیگری از جمله Cross Colors و Karl Kani را وارد برچسب خود کرد. در سال 1993 ، تصمیم گرفته شد که تصفیه برچسب خود (کفش اسکیچرز) سوددهی بیشتری داشته باشد.

گنبد کروم

کفش “Chrome Dome” به گونه ای ساخته شده است که ظاهری خوب و کیفیتی ولی داشته باشد . این نسخه کفش از شلوارهای جین سنگ شکن و از قبل پاره شده بود که در آن زمان بسیار محبوب بود. به دلیل این ظاهر تک جنسیتی ، این کفش برای هر دو جنس جذاب بود و به نمادی از چکمه های خیابانی شهری برای جوانان “گرانج” تبدیل شد.

اطلاعات بیشتر:  5 عارضه جانبی پوشیدن شلوار جین تنگ

اسکچرز امروز

اسکیچرز در حال حاضر یک رهبر جهانی در زمینه کفش است. این برند با بیش از 3000 سبک طراحی ، بازارهای مردان ، زنان و کودکان ، را به دست گرفته است.کفش های این شرکت به دو دسته تقسیم می شود.

یک : سبک Memory Foam که برای راحتی افراد طراحی شده است. برای مثال کفش های GOrun وGOwalk .

دو : فناوری GOga Mat را ارائه می دهد که دارای بالشتک های قوی و مواد دیگری است که این کفش ها را مخصوص پیاده روی می کند.

کفش اسکیچر
کفش اسکیچر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید