معرفی برند اسپرینگفیلد

Rate this post
معرفی برند اسپرینگفیلد
معرفی برند اسپرینگفیلد

برند اسپرینگفیلد که در سال 1988 در اروپا متولد شد . یک لباس غیر رسمی(همانند شلوار لی) با جذابیت معاصر و غیر رسمی برای مردان و زنان در سراسر جهان است . که مخاطبان گسترده ای از مصرف کنندگان 25 تا 35 ساله با شخصیت قوی و حس منحصر به فرد از سبک را هدف قرار می دهد.

برند اسپرینگفیلد متعلق به تندام است، یک شرکت پیشرو در صنعت مد که با آن یک شبکه تجاری دارد. دانش عمیق ما در کسب و کار خرده فروشی ما را به رشد مستمر و برجسته در چند سال گذشته و فراتر رفتن از بیش از 850 نقطه فروش در سراسر جهان و موفقیت ثابت شده در بیش از 70 کشور سوق داده است. مفاهیم محصول و کسب و کار ما در حال توسعه مستمر است . که یکی از عوامل کلیدی موفقیت است . که موفقیت ما را در بازارهای داخلی و بین المللی توضیح می دهد . و به ما و شرکای ما اجازه می دهد سال به سال سهم بازار خود را افزایش دهیم.

ما به دنبال فرنچایزهای متعهد، مشتاق به برند خود، با تجربه و دانش یکپارچه از کشور و توانایی مالی برای افتتاح چندین فروشگاه و تضمین ورود قوی به بازار هستیم. * ما از طریق فروشگاه‌های مستقل، در مراکز خرید یا مکان‌های اصلی خیابان و/یا گوشه‌های فروشگاه‌های بزرگ فعالیت می‌کنیم. ما مشتاقانه منتظر شنیدن پروژه شما و حضور شما در هیئت هستیم! * لطفاً توجه داشته باشید که ما در اسپانیا و پرتغال حق امتیاز نمی دهیم زیرا از طریق فروشگاه های شرکتی خود کار می کنیم.

تاریخچه برند اسپرینگفیلد

خانه اسپرینگفیلد یک برند گاه به گاه شهری است که در سال 1988 متولد شد. این یکی از برندهای پیشرو در صنعت مد با حضور بین المللی در 70 کشور و بیش از 850 نقطه فروش است.

برند اسپرینگفیلد متعلق به تندام است . و لباس‌های غیررسمی را با جذابیت‌های معاصر و غیررسمی برای مردان و زنان در سراسر جهان ارائه می‌کند . که طیف وسیعی از مصرف‌کنندگان 25 تا 35 ساله را هدف قرار می‌دهد. مجموعه‌های پوشیدنی آسان، قیمت-ارزش عالی و مد مقرون به صرفه، مفهوم کلیدی است که رشد و گسترش سریع اسپرینگ فیلد را حفظ می‌کند. لباس‌های مدرن، شیک و اصیل با نگرش برای افراد واقعی در زندگی روزمره، اسپرینگ فیلد به شدت متعهد به خریدارانی خواستار است . که لباس‌های بسیار پوشیدنی و رویکردهای جذاب به روندها را با بیانیه قانع‌کننده ارائه دهند: همانطور که زندگی می‌کنید.

حرکت رو به جلو اسپرینگ فیلد به ارائه مجموعه های هیجان انگیز و گسترش به بازارهای جدید در سطح جهانی ادامه می دهد و DNA اجتماعی آن را تقویت می کند . و هر روز را به یک روز خاص تبدیل می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید