معرفی برند استرادیواریوس

Rate this post
معرفی برند استرادیواریوس
معرفی برند استرادیواریوس

برند استرادیواریوس همانند برند زارا به دنبال درک و تفسیر آخرین روندها و تحولات در مد است تا به مردان و زنان جوان اجازه دهد بدون توجه به مناسبت به راحتی خود را ابراز کنند. تیم‌های طراحان اختصاصی استرادیواریوس تغییرات را پذیرفته و روندهای فعلی را به سبک‌های جدید و نوآورانه تبدیل می‌کنند که هیجان‌انگیز و الهام‌بخش است. استرادیواریوس که در اصل یک برند مد زنانه متعلق به خانواده بود، در سال 1999 به ایندیتکس پیوست و در عرض یک سال وارد سه بازار بین المللی جدید شد. در عرض یک دهه پانصدمین فروشگاه خود را افتتاح کرد.

در سال 2017، استرادیواریوس دفاتر جدید خود را برای تیم های طراحی و خدمات مرکزی در Cerdanyola del Vallés، بارسلونا (اسپانیا) افتتاح کرد. این ساختمان سازگار با محیط زیست، که با مواد بازیافتی ساخته شده است، قادر است 45 درصد در برق و 30 درصد در آب صرفه جویی کند و به زودی توسط LEED گواهی طلایی دریافت خواهد کرد.

گفته ها برند استرادیواریوس

ما استرادیواریوس هستیم. احتمالاً از قبل با مد و لوازم جانبی ما آشنا هستید. داستان ما در سال 1994 با یک کلید سه گانه شروع شد که به مشخصه شرکت ما تبدیل شد. ما با دعوت از زنان و مردان جوان از سراسر جهان برای کشف تمام ملودی‌ها، انرژی و احساسات پشت استرادیواریوس – برند مدی که با صدای ملودی منحصربه‌فرد خود حرکت می‌کند . حس منحصر به فرد سبک خود را جشن می‌گیریم.

ما هزاران اقلام و لوازم جانبی پوشاک را در اسپانیا برای توزیع انحصاری در فروشگاه‌های خود طراحی می‌کنیم . که در بیش از 60 کشور در سراسر جهان یافت می‌شوند. و همچنین در فروشگاه آنلاین خود که در سال 2011 شروع به کار کرد.

ما کاملاً آگاه هستیم که آنچه امروز مشتریان ما را خوشحال می کند . ممکن است آن چیزی نباشد که فردا می خواهند، به همین دلیل است . که ما دائماً در جستجوی جدیدترین ترندها هستیم تا برای هر موقعیتی ظاهری عالی داشته باشیم.

اطلاعات بیشتر:  تاریخچه برند ایسی میاکه

هر روز، بیش از 10000 کارمند با اشتیاق واقعی به مد، امکانات استرادیواریوس را پر از فعالیت نگه می دارند . و آن را به یک کانون مد معتبر تبدیل می کنند. ما هرجا که می‌رویم اشتیاق خود را با خود می‌بریم و به ما این امکان را می‌دهیم . که با استعدادترین متخصصان مد جهان را جذب کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید