معرفی برند ویوین وست وود

Rate this post
معرفی برند ویوین وست وود
معرفی برند ویوین وست وود

ویوین وست وود طراح مد بریتانیایی است . که همانند برند دونا کرن موج جدیدی در سبک پوشش روزمره به وجود آورد. ویوین به تنظیم سبک موسیقی مدرن پانک و موج نو کمک کرد. به راحتی میتوان بگویم ویوین متفاوت ترین طراح مد روی کرده زمین است .

خانوم ویوین وست وود

ویوین وست وود
ویوین وست وود

ویوین وست وود که یکی از غیرمتعارف ترین و آشکارترین طراحان مد در جهان محسوب می شود . در اواخر دهه 1970 هنگامی که طرح های اولیه او به شکل ظاهری جنبش پانک راک کمک کرد ، به شهرت انبوهی رسید.

وی در 8 آوریل 1941 در شهر Glossop دربیشایر متولد شد .او از آغاز زندگی خود متواضع بود. پدرش کفاشی داشت . و مادرش با کار در یک کارخانه پنبه محلی به خانواده کمک می کرد تا زندگی خود را تامین کنند. در سن 17 سالگی ، خانواده وست وود به هارو در کشور میدلسکس نقل مکان کردند . جایی که نماد مد آینده در یک کارخانه محلی کار کرد و سرانجام در مدرسه تربیت معلم ثبت نام کرد.

در اوایل دهه 1960 زندگی وست وود با ازدواج ثابت شد . او به عنوان معلم کار خود را آغاز کرد. اما ، همه چیز تغییر کرد. اولین ازدواج او منحل شد و او با مالکوم مک لارن ، دانشجوی هنر و مدیر آینده سکس پیستولز آشنا شد. وست وود با مک لارن صاحب یک پسر به نام جوزف شد. وست وود ، که از ابتدا کار خود تولید جواهرات را شروع کرده بود ، از طریق شریک جدیدش ، به دنیای جدیدی از آزادی خلاقانه و قدرت هنری در چشم انداز سیاسی آشنا شد . وستوود گفت: “من به عنوان کسی که درها را برای من باز کرد به مالکوم رفتم . منظورم این است که به نظر می رسید همه چیزی که در آن زمان به آن نیاز داشتم را می دانستم .

اطلاعات بیشتر:  7 عارضه پوشیدن لباس های تنگ

وست وود بیش از 30 سال ، حتی پس از آنکه مدت ها ثروت و شهرت خود را به دست آورده بود . در همان آپارتمان کوچک جنوبی لندن زندگی می کرد . و ماهانه فقط 400 دلار برای خانه می پرداخت و دوچرخه اش را به استودیوی خود در Battersea سوار می شد.

طرح های معروف وست وود

 Vivienne Westwood
Vivienne Westwood

در سال 1971 ، مک لارن یک بوتیک فروشی در 430 Kings Road در لندن افتتاح کرد. و شروع به پر کردن آن با طرح های وست وود کرد . در حالی که به نظر می رسید نام مغازه در حال تغییر و تحول است . ثابت شد که یک مرکز مد مهم برای جنبش پانک است. وقتی مک لارن مدیر گروه Sex Pistols شد ، این طرح های وست وود را به گروه پوشاند و به آن کمک کرد تا هویت خود را مشخص کند .

اما با کمرنگ شدن جنبش پانک ، وست وود به سختی به استراحت خود بسنده کرد. او دائماً از منحنی جلوتر بوده ، نه تنها بر مد تأثیر می گذارد ، بلکه اغلب اوقات آن را دیکته می کرد. وست وود پس از دویدن با تپانچه های جنسی ، با مجموعه پیراهن های مجلل و لباس های دیگر خود وارد راهی کاملاً جدید شد .

طرح های او شامل مینی کرین دهه 1980 و کت و شلوار تیول و تیود فرسوده دهه 1990 است. او حتی ثابت کرده است . که می توان با لباس زیر اظهارات خرابکارانه ای ارائه داد . جاسپر کانر ، طراح انگلیسی ، یکبار توضیح داد: “ویوین وست وود هر کاری می کند دیگران به دنبال ان می روند.

زندگی شخصی

در سال 1962 وست وود با درک وست وود ازدواج کرد و صاحب یک پسر شد. این زوج سه سال بعد طلاق گرفتند. او بعداً با مالکوم مک لارن ، مدیر پیستولز همکاری کرد . و از او صاحب یک پسر دیگر شد. در سال 1992 ، ده سال پس از جدایی وست وود و مک لارن ، وست وود برای دومین بار با دستیار خود ، آندریاس کرونتالر ، که 25 سال از او کوچکتر است ازدواج کرد. امروز ، کرونتهالر شریک طراحی او است. این زوج در جنوب لندن زندگی می کنند .

اطلاعات بیشتر:  معرفی برند زنانه تامی هیلفیگر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید