معرفی برند ایو سالومون

Rate this post
معرفی برند ایو سالومون
معرفی برند ایو سالومون

برند ایو سالومون تاریخچه خود را به عنوان تولید کننده خزهای دستی به سال 1920 بازمی گرداند. جد او گریگوری سالومون La Franco-Anglaise را تأسیس کرد که برای شرکت هایی مانند شرکت دیور و…… پوست تهیه و مبادله می کرد. … در بخش من از صنعت، بسیار خوب تنظیم شده است و در کشاورزی، تجارت و برچسب زدن کاربرد دارد.

تاریخچه برند ایو سالومون

تاریخچه ایو سالومون به سال 1910 باز می گردد، زمانی که بنیانگذار شرکت، گرگوری سالومون به همراه خانواده اش به سیبری تبعید شد و تصمیم گرفت وقت خود را به کار در مناطقی که تجارت خز در حال رشد است اختصاص دهد. او بعداً به پاریس نقل مکان کرد و تجارت خود را به حدی توسعه داد که از او به عنوان “بزرگترین خریدار خز در تمام دوران” یاد شد. چهار نسل بعد، و خانه سالومون اکنون توسط توماس سالومون اداره می شود و با دیور، ایو سن لوران و پرادا در میان دیگران همکاری کرده است، کیفیت و ظاهر رو به جلوی قطعات آنها چنین است.

داستان برند ایو سالومون در سال 1920 آغاز می شود، زمانی که گرگوری سالومون، مخالف روسی الاصل، به فرانسه مهاجرت می کند . تا زندگی خود را به عنوان یک خزدار در پاریس آغاز کند. سپس، در دهه 1960، پسر رویایی او، بوریس، شروع به آزمایش نوع دیگری از خز کرد، و قطعات خود را کاملاً مدرن ساخت و متعاقباً توجه طراحان مد زمان خود را به خود جلب کرد. این روند با پسر بوریس، ایو، ادامه می‌یابد . که استودیوی طراحی خود را در دهه 80 راه‌اندازی کرد . و با برخی از برجسته‌ترین طراحان مد این دهه – از جمله آزالدین آلیا، نینا ریچی، تیری موگلر و ژان پل گوتیه – همکاری کرد.

امروزه، ایو در کنار پسرش توماس کار می کند و هنوز هم قطعاتی را برای بزرگ ترین نام های صنعت مد تولید می کند. به طور همزمان، او ارتش را ایجاد کرده است . خط جدیدی که بر خلاقیت از طریق مجموعه ای از لباس های بیرونی پیشرفته از لباس های زنانه و مردانه تمرکز دارد.

اطلاعات بیشتر:  معرفی برند کانالی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید