معرفی عطرهای تام فورد

Rate this post

اگرچه این یک ادعای جسورانه است، اما در این تفکر حقیقت وجود دارد که چیزی وجود ندارد که تام فورد نتواند دست شیک خود را به سمت آن سوق دهد، چه مد، چه فیلم یا، در این مورد، عطرهای تام فورد .

در حالی که بسیاری از طراحان با موفقیت در دنیای رایحه‌ها حضور پیدا کرده‌اند . سنت لوران، ژان پل گوتیه و کریستین دیور از جمله آنها – تعداد کمی از آنها در مدت زمان کوتاهی تأثیری مشابه داشته‌اند . که طراح تبدیل به کارگردان شده است. همه جانبه-مدرن-انسان رنسانس. مجموعه عطرهای تام فورد به دور از یک فلش، یا بهتر بگوییم یک آب و هوا، به همان اندازه که کمد لباس او بی عیب و نقص ویرایش شده است . به همان اندازه تیز، سازش ناپذیر و مجلل است.

معرفی عطرهای تام فورد
معرفی عطرهای تام فورد

تاریخچه عطرهای تام فورد

اولین عطر زیر چتر تام فورد در سال 2006 با عرضه بلک ارکید – عطری که زنان را هدف قرار می داد . اما مشتریانش 30 درصد مردان بودند، عرضه شد. با گذشت کمی بیش از 10 سال، این تگزاسی با لباس‌های بی‌نقص اکنون بیش از 40 ادو پرفیوم فردی و عمدتاً بدون جنسیت به نام خود دارد.

بسیاری از اینکه عطر یکی از اولین فعالیت های انفرادی مناسب فورد بود تعجب کردند . (اولین مجموعه لباس های مردانه او تا یک سال بعد، در سال 2007 عرضه شد)، اما معلوم شد . که این یک حرکت الهام بخش بود و عشق واقعی او به هنر را آشکار کرد. فرم. او حتی یک بار در طی مصاحبه ای اعتراف کرد که معتقد است ادکلن مهمتر از لباس است.

جوزفین فیرلی، روزنامه‌نگار برنده جوایز و یکی از بنیان‌گذاران انجمن عطر، می‌گوید: «همه عطرهای او علاوه بر حس مشترک ثروت، جسارتی هم دارد. “در میان آنها بنفشه کوچک شدنی وجود ندارد.” عنصر اصلی در این عطرها، وتیور یا وانیل نیست، بلکه DNA طراح خود تام فورد است. جی می گوید: «او استاد مطلق اغواگری است و واقعاً جذابیت و جذابیت عطر را درک می کند.

اطلاعات بیشتر:  کفش مخصوص وزنه برداری باید چه ویژگی هایی داشته باشد تا اسیب نبینیم؟

در عین حال، کمال گرایی افسانه ای و توجه به جزئیات این مرد 56 ساله، کنترل کیفیت را تضمین می کند. فیرلی می‌گوید: «در صنعت به خوبی شناخته شده است که او به طرز باورنکردنی در توسعه ادکلن‌هایش عمل می‌کند، و فکر می‌کنم این نشان می‌دهد. در پایان روز، به همین دلیل است که آنها را «در یک بطری خنک» می‌دانند و چرا تام فورد فقط یک نماد سبک نیست، بلکه یک «نماد عطر» نیز هست.»

مجموعه ها

عطرهای تام فورد در تلاش برای پاسخگویی به علاقه‌مندان به عطرهای لوکس و خریداران معمولی (بدون اشاره به تمام اعماق جیب‌ها)، به دو طیف مجزا تقسیم می‌شوند: یک مجموعه پریمیوم Private Blend و یک خط Signature در دسترس‌ است .

مجموعه عطرهای NOIR تام فورد

مجموعه Noir که با یک حس معمولی و مناسب برای عصر محدود شده است . در حال حاضر دارای چهار ادکلن کلیدی است: Noir، Noir Eau de Toilette، Noir Extreme و Noir Anthracite. به طور غیرمعمول، با توجه به اینکه آنها یک نام مشترک دارند، این عطرها به جای برادر عموزاده های دور هستند و هر کدام ترکیب متفاوتی دارند و ارتباط کمی با یکدیگر دارند.

Noir اصلی که در سال 2012 منتشر شد گرم و پودری است، در حالی که نسخه ادو تویلت سبک تر و مرکبات تر است. Noir Extreme شیرین، تند و شیرین است، در حالی که جدیدترین آن، Noir Anthracite، دودی و چوبی است. برای گیج شدن بیشتر، Noir de Noir نیز وجود دارد – عطری خاکی، تند و گل رز که در مجموعه Private Blend قرار دارد .

مجموعه عطرهای NOIR تام فورد
مجموعه عطرهای NOIR تام فورد

ترکیب خصوصی این برند

مجلل و تجربی، مجموعه خصوصی ترکیبی تام فورد که در سال 2007 راه اندازی شد و به قول خود طراح، “آزمایشگاه بوی شخصی” خودش است، جایی که او می تواند عطرهای اصلی را ایجاد کند که توسط قراردادهای رایج رایحه سازی محدود نمی شود.

اطلاعات بیشتر:  معرفی برند دونا کرن

فیرلی می‌گوید: «این عطرها کمی تندتر، کمی چالش‌برانگیزتر و به طور کلی تفکر برانگیزتر هستند. “هر عطر با عصاره یک نت مانند عنبر، تنباکو، بنفشه سیاه، چرم یا گاردنیا شروع می شود.”

امضاء تام فورد

اگر مجموعه Private Blend آزمایشگاهی برای آزمایش‌های بویایی وحشیانه تام فورد است . پس مجموعه Signature او جایی است . که موفق‌ترین آزمایش‌ها در آن به کار گرفته می‌شوند . و به بازار گسترده‌تر ارائه می‌شوند. اگرچه عطرهایی مانند Tom Ford Extreme، Velvet Orchid و Grey Vetiver مقرون به صرفه‌تر از ادکلن‌های Private Blend هستند، اما همچنان یکپارچگی و پیچیدگی رایحه‌های با قیمت بالاتر دارند. نیک گیلبرت از شرکت مشاوره عطر Olfiction می گوید: صرف نظر از مجموعه، طعم تام فورد در عطر واقعاً خوب است. “هر عطری به خوبی ساخته شده و کاملا جلا داده شده است.”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید