معرفی جو مالون

5/5 - (2 امتیاز)
معرفی جو مالون
معرفی جو مالون

جو مالون که یکی از معروف ترین برندهای عطر بریتانیا را در دهه نود تاسیس کرد . شرکت همنام خود را قبل از ایجاد خط دوم – Jo Loves – در سال 2011 به استی لادر فروخت. به دلیل ترکیب مواد غیرعادی و ایجاد عطرهای همه کاره که می توان آنها را با هم مخلوط کرد مشهور است. نام مالون برای ایجاد رایحه‌های منحصر به فرد، مترادف با تجمل و لذت است.

تاریخچه جو مالون

جو مالون در کودکی با گل های باغچه و صابون کامای رنده شده عطرهای خود را درست می کرد. خانه خانواده در بکسلیهیت، کنت بود – مادرش آیلین یک آرایشگر و پدرش یک هنرمند بود. او به عنوان گل فروشی کار می کرد و شب ها در آشپزخانه اش آرایش صورت می داد.

زمانی که او در سن 19 سالگی با همسرش گری آشنا شد . کسب و کار آنها با عطرها و محصولات دست ساز او شروع به کار کرد. او روغن حمام جوز هندی و زنجبیل خود را به عنوان تشکر از مشتریانش داد و سفارشات شروع به هجوم کردند. بسته بندی کرم امضای این برند با لبه های مشکی امروزه همچنان نمادین است.

• جو مالون اولین فروشگاه خود را در 154 خیابان والتون لندن در سال 1994 افتتاح کرد . و تا سال 1999 فروشگاه اصلی خود را در خیابان اسلون لندن راه اندازی کرد.

• همچنین در سال 1999، شرکت او توسط Estée Lauder خریداری شد . و جو هنوز در راس آن در بریتانیا به عنوان رئیس و مدیر خلاقیت بود.

• در سال 2006، او آن را به طور کامل به Estée Lauder فروخت. او گفت: “پس از جستجوی روحی زیاد، من معتقدم که اکنون زمان خوبی برای تصمیم گیری است زیرا برند در موقعیت امنی قرار دارد . و من رویاها و علایق دیگری دارم که می خواهم به آنها برسم.”

اطلاعات بیشتر:  پارچه توئیل چیست؟

• در سال 2011 او راه اندازی شرکت عطر جدید خود – Jo Loves – را اعلام کرد . و آن را در نوامبر همان سال راه اندازی کرد. مالون در آن زمان به ما گفت: “رایحه کاملاً چیزی است . که من دوست دارم، بنابراین برای بازگشت بسیار هیجان زده هستم .” “این برند جدید تماماً در مورد خاطرات است . جایی که من هستم و شخصی که اکنون هستم .”

محصولات این برند

این برند دارای مجموعه عطرهای چشمگیر و صدها فروشگاه در سرتاسر جهان است . و ما متوجه می شویم که چگونه این برند زیبایی بریتانیایی 25 سال پس از راه اندازی هنوز در حال تحول در صنعت زیبایی است.

Jo Malone London که پرچمدار برندهای زیبایی بریتانیایی است، همچنان صنعت زیبایی را با تخصص خود در دنیای عطر متحول می کند. این ترکیب عطرهای نوآورانه، شمع های خانگی که واقعا منحصر به فرد هستند . روغن های حمام مجلل و مجموعه ویتامین E فوق العاده مغذی را ارائه می دهد. محصولات به زیبایی در داخل کیسه های هدیه Jo Malone London ارائه می شوند . ایده آل برای هدیه دادن به یک دوست یا به عنوان یک هدیه برای خود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید