معرفی برند آندر آرمور (UNDER ARMOR)

Rate this post
آندر آرمور
آندر آرمور

برند آندر آرمور یک شرکت امریکایی است .که همانند برند جورجیو ارمانی حوضه تولید پوشاک و لوازم ورزشی به مردم خدمت رسانی می کند. دفتر مرکزی این شرکت در شهر بالتیمور آمریکا است. البته این تنها دفتر این شرکت نیست . علاوه بر این دفتر هایی دیگری در کشور های دیگر دارند. شرکت آندر آرمور یک شرکت جوان است ولی با این وجود توانسته طرفداران زیادی جذب کند.

این شرکت کار خود را در سال 1996 اغاز کرد . ولی زمان زیادی نکشید که طرفداران بسیاری میان مردم پیدا کرد . به طوری که امروزه می توان گفت که با برند های خیلی بزرگی مثل ادیداس رقابت می کند . در ادامه این مقاله این برند را به طور کامل معرفی می کنیم پس با ما باشید.

تاریخچه آندر آرمور

کوین پلانک شرکت آندر آرمور (Under Armour) را در سال 1996 تأسیس کرد. در آن زمان ، او تنها 23 سال داشت و کاپیتان تیم فوتبال دانشگاه مریلند بود. پلانک شرکت آندر آرمور را پس از اینکه متوجه شد شورت های ورزشی خشک تر از پیراهن های ورزشی هستند تاسیس کرد . پلانک تصمیم گرفت پیراهنی از پارچه مصنوعی طراحی کند که رطوبت را دفع می کند پس این کار را کرد. و شروع به فروش لباس های ورزشی از صندوق عقب ماشین و زیرزمین خانه مادربزرگش کرد. در اواخر سال 1996 ، پلانک اولین فروش بزرگ خود را تجربه کرد او توانست پوشاک ورزشی را به تیمی به قیمت 17000 دلار بفروشت .

با این حال ، امروزه شرکت آندر آرمور مطمئناً می تواند هر رقمی را که بخواهد خریداری کند. فروش خالص این مارک 232.6 میلیون دلار در سال 2015 بوده است . بسیاری از ورزشکاران بزرگ از لباس های این برند استفاده می کنند . جالب است بدانید که برند های بزرگی مثل نایک و ادیداس و ریبوک تحت رهبری این شرکت لباس های ضد رطوبت خود را منتشر می کنند.

در حالی که مارک آندر آرمور بر اساس طراحی دفع کننده رطوبت ساخته شده است .اما امروزه آندر آرمور انواع مختلفی از لباس و پوشاک را ارائه می دهد . از لباس های گرم که برای اب هوای خیلی سرد طراحی شده گرفته ، تا تی شرت های معمولی . اما پشینه خود را فراموش نکرده است . و همه روزه در تلاش است که لباس های با کیفیت بهتر و طول عمر بالاتر تولید کند . شاید بپرسید از کجا بفهمیم لباس هایی که می خریم برای این برند است؟ روی تمامی محصولات این شرکت ارم مخصوصی درج شده است. که همان لوگو این شرکت است.

لوگو

لوگوی آندر آرمور از نام آندر آرمور متولد شده است که اساساً به طور تصادفی شکل گرفته است. در ابتدای راه اندازی شرکت ، کوین پلانک تصمیم گرفت نام شرکتش را”زره بدن” بگذارد و همین کلمه را برای نام گذاری به بردارش گفت. اما برادرش ، بیل ، این کلمه را اشتباه شنید و فکر کرد که او گفت: “زیر زره”. البته این نام با استفاده از املای انگلیسی برای به دست آوردن شماره تلفن پلانک ثابت شد. این لوگو در کمترین زمان طراحی شد و با ترکیب “U” در “Under” با “A” در “Armor” یک لوگوی بسیار ساده ایجاد کرد که اکنون در سراسر جهان قابل تشخیص است.

محبوبیت لوگو

Under Armour در واقع تمام پایه موفقیت اولیه خود را مدیون سازماندهی مجدد لوگوی خود است. در سال اول شرکت ، قبل از اینکه آندر آرمور قرارداد های بزرگی ببندد . جف جورج ، مهاجم تیم اوکلند ریدرز روی جلد USA Today ظاهر شد و یقه اسلیو Under Armour را پوشیده بود. بلافاصله پس از افزایش چشمگیر توجه رسانه ها ، تیم های سراسر کشور توجه خود را به این موضوع جلب کردند. و تصمیم گرفتند با کوین پلانک قرار داد ببندند و همین موضوع انقلابی جدید برای این برند بود.

محبوبیت آرم Under Armour هنوز یکی از عوامل مهم در فروش لباس برند آندر آرمور است. البته بیشتر فروش این شرکت بر اساس عملکرد لباس و پوشاک آنها است ،اما همه ی ما می دانید که دلیل اصلی محبوبیت هر محصول لوگو ان محصول است.

در نتیجه Under Armour واقعاً یکی از بزرگترین داستان های موفقیت در مورد تأثیر یک لوگوی خوب است. البته ، برای دستیابی به موفقیتی بزرگ مانند Under Armour ، شما یک لوگوی عالی همراه با بازاریابی نیاز دارید. باید بدانید بدون بازاریابی یا انتخاب لوگو مناسب هیچ گاه آندر آرمور موفق نمی شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید