معارفه خانه آتیکوس

Rate this post
معارفه خانه آتیکوس
معارفه خانه آتیکوس

برند آتیکوس با جاه‌طلبی حمایت از گروه‌های نوظهور، و انتشار سی‌دی از گروه‌هایی که نیاز به نمایش دارند . علاوه بر فروش تی‌شرت‌های شیک آتیکوس، هودی‌ها و کلاه‌ها برای به دست آوردن بودجه برای مأموریت خود برای کمک به گروه‌های بیشتر، شروع به کار کرد. امروزه این برند لباس نمادین با کیفیت بالا با موسیقی در DNA خود نمایانگر صحنه موسیقی راک و مستقل معاصر است . و در عین حال به ریشه‌های ایمویی پاپ پانک اولیه خود وفادار می‌ماند.

ماموریت افراد پشت آتیکوس این است که فردیت پوشنده آن را به نمایش بگذارند . و جامعه ای برای هنرمندانی که توسط طرفدارانشان هدایت می شوند ایجاد کنند.برندآتیکوس چیزی بیش از یک برند لباس است . بلکه حرکتی است که سبک و خلاقیت را برای افرادی که متوجه می شوند موسیقی از همه موانع فراتر می رود، نشان می دهد.

تاریخچه آتیکوس

برند آتیکوس در سال 2001 توسط یک کالیفرنیای جنوبی به نام دیلان اندرسون شروع به کار کرد . او این کار را از هیچ شروع کرد و دوستانش را برای کمک به او استخدام کرد . برخی از این دوستان مارک و تام از Blink بودند . آنها یک شرکت لباس می خواستند که نشان دهنده شخصیت آنها باشد. یک شرکت پوشاک مد روز با رنگ های پر زرق و برق و اینها نداشتند . آنها از Blink به عنوان اولین گروه حمایت کننده استفاده کردند . (اطلاعات: اولین پیراهن Atticus یک میمون روی آن بود که پرنده مرده بود، اگر به TOYPAJ نگاه کنید. کتابچه، پیراهنی است که مارک به تن دارد) مردم همچنین نمی‌دانند که پاپا روچ در واقع یک هنرمند اولیه آتیکوس بود . اما آن را رد کردند، این شرکت اساساً یک شرکت پوشاک برای نوازندگان است که توسط نوازندگان اداره می‌شود.

شرکت کفش مکبث

پس از موفقیت لباس آتیکوس، گروهی از دوستانی که آن را راه اندازی کردند، تصمیم گرفتند به شکل دیگری در زمینه پوشاک…کفش درگیر شوند!!! آنها ایده نام را برای کاری که با آتیکوس انجام دادند، استفاده کردند . از یک نام یونانی قدیمی استفاده کردند که مربوط به موسیقی بود، (مکبث نماد موسیقی در زمان یونان بود) بنابراین آنها تصمیم گرفتند که یک “کفش راک” داشته باشند. صاحبان مشترک این عملیات چهار سبک مختلف کفش دارند (اسکار، لندن، الیوت و لی) همه باندهای این عملیات همانند برندآتیکوس هستند . بنابراین مانند آتیکوس و مکبث با هم هستند. . اما این فقط یک شرکت کفش ساده برای نوازندگان است. بنابراین حدس می‌زنم که تقریباً شبیه یک کفش آتیکوس باشد… اما نه

اطلاعات بیشتر:  نحوه خرید جلیقه: راهنمای کامل برای یافتن جلیقه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید