راهنمای خرید کاپشن

5/5 - (1 امتیاز)
راهنمای خرید کاپشن
راهنمای خرید کاپشن

چگونه می توانید بهترین کاپشن زمستانی را انتخاب کنید که مناسب شما باشد؟ از دورس ها گرفته تا بلیزرها تا مک ها ، تعداد بیشماری از سبک ها ، رنگ ها و تناسب در کاپشن های زمستانی مردانه وجود دارد. بنابراین پیدا کردن ست مناسب شما دشوار است. خوشبختانه ، ما راهنمای کوچکی در مورد چگونگی انتخاب مناسب برای شما ، با کمک برخی از کتهای مورد علاقه ما برای الهام بخشیدن به شما ، تهیه کرده ایم.

اندازه کاپشن را در نظر بگیرید

به طور کلی ، وقتی به دنبال لباس های بیرونی هستید . قانون این است که سایز بزرگتری را انتخاب کنید. با این حال ، آنچه شما نمی خواهید انجام دهید این است که سایزی را انتخاب کنید که بیشتر شما را شبیه یک توده کت می کند تا یک فرد کت. وقتی کاپشن خود را امتحان می کنید ، اطمینان حاصل کنید .که فضای زیادی برای بلوزها و لایه بندی وجود دارد. اگر هنگام انجام این کار کمی احساس می کنید خیلی راحت هستید ، ممکن است بتوانید یک سایز کوچک را و بخرید .

چرا سراغ کاپشن سبک بزرگ نمی روید؟ کاپشن سبک بزرگ یک انتخاب عالی است و فضای زیادی برای طبقه بندی شما دارد. دارای بالشتک زیاد ، همراه با بستن زیپ و فلپ های طوفان برای محافظت بیشتر در برابر سرما است. همچنین جیب های جادار به همراه یک کاپوت خز مصنوعی قابل جدا شدن وجود دارد تا کمی لوکس بیشتر جلوه دهد. با این سایه گوجه فرنگی جسورانه اظهارنظر کنید ، یا اگر چیزی را کمی ظریف تر ترجیح می دهید . در رنگ مشکی یا سرمه ای نیز موجود است .

به لباس های خود توجه کنید

منظور ما این است که کتی را در نظر بگیرید . که با بیشتر کمد لباس شما متناسب است . و به زمان هایی که آن را می پوشید فکر کنید. اگر آن را برای محل کار می پوشید که دارای کد لباس هوشمند هستید . برای هماهنگ شدن به یک ژاکت هوشمند نیاز دارید . ژاکت هوشمند های نه تنها یک افزودنی عالی برای کمد لباس کار شما است ، بلکه برای لباس شب نیز مناسب است. از سوی دیگر ، اگر زمان زیادی را در خارج از خانه می گذرانید . می خواهید چیزی ضد آب با عایق خوب داشته باشید . میتوانید از ژاکت پدال گالاتین استفاده کنید . این ژاکت پافری برای مبارزه با عناصر مناسب است . به شدت پر شده و همراه با آن است یک گردن قیف ، کاپوت و بست های کاف Velcro ، به علاوه طراحی الهام گرفته از اسکی ، رنگ جسورانه ای را اضافه می کند.

اطلاعات بیشتر:  تمام ویژگی های که یک شلوار مجلسی باید داشته باشد

گرما را در اولویت قرار دهید

وقتی صحبت از کت های زمستانی می شود ، سرنخ به نوعی در نام آن وجود دارد. در حالی که شما مطمئناً می خواهید بهترین ظاهر خود را داشته باشید . اولویت شما باید انتخاب چیزی باشد که شما را گرم نگه دارد. از چیزی با عایق زیاد استفاده کنید و در حالت ایده آل به دنبال چیزی باشید که دارای ویژگی های زمستانی است:

فلپ های طوفان – باد می تواند به راحتی از زیپ ها عبور کند ، بنابراین فلپ های طوفان حتی از عبور شدیدترین بادها نیز جلوگیری می کند.

دستبندهای کش دار – دستبندهای محکم به شما محافظت بیشتری در برابر باران و برف می دهد.

تناسب بیش از حد – همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، فضای زیادی برای لایه بندی در اختیار شما قرار می دهد.

یکی از کت های زمستانی ما که با این شرایط مطابقت دارد ، این ژاکت Horru Color Block Mountain Puffer است. علاوه بر این ملزومات زمستانی ، ویژگی های اضافی زیادی نیز با این ژاکت وجود دارد. گردن داخلی میکروفیلس گرمای بیشتری می افزاید ، یک جیب زیپی داخلی برای ایمن نگه داشتن اشیاء ارزشمند شما و یک گوش برای راحتی بیشتر وجود دارد.

ژاکت Horru Color Block Mountain Puffer
ژاکت Horru Color Block Mountain Puffer

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید