راهنمای خرید کت چرمی

Rate this post
راهنمای خرید کت چرمی
راهنمای خرید کت چرمی

خرید کت چرمی یک سرمایه گذاری مادام العمر است. کت های چرمی همیشه رواج دارند و اگرچه ممکن است . برخی از آنها قدیمی تلقی شوند ، اما هرگز باعث نمی شوند . احساس کنید که چیزی قدیمی پوشیده اید. با این حال ، با توجه به انواع مختلف کت های چرمی که امروزه در دسترس است . روند خرید ممکن است برای برخی کمی پیچیده باشد. با این وجود ، لازم نیست همیشه سخت باشد . به راحتی می توانید با برنامه ریزی هوشمند بهترین کت چرمی را برای نیازهای خود انتخاب کنید. در زیر 7 نکته را که هنگام خرید کت باید رعایت کنید ، آورده ایم.

مواد کت چرمی

کیفیت ژاکت چرمی نقش مهمی در تعیین طول عمر و دوام آن دارد . از آنجایی که این روزها ترکیبات چرمی زیادی موجود است . هنگام خرید یک کت ، باید مواد را به دقت بررسی کنید . برای شروع ، احساس آن را در هنگام لمس ، ضخامت مواد و میزان جذابیت آن بررسی کنید. اگر شک دارید ، یکی را انتخاب کنید که نه خیلی انعطاف پذیر باشد و نه خیلی سفت. همچنین انواع مختلفی از چرم وجود دارد . که می توانید از آنها انتخاب کنید. در اسپورت پوش همه لباس های چرمی ما از بالاترین کیفیت چرم بره شامل ساق چرم ، دامن و موارد دیگر ساخته شده است …

شیوه

شما باید سبکی را انتخاب کنید که با شخصیت و حس مد شما مطابقت داشته باشد. در نظر بگیرید که کت خود را با چه چیزی می پوشید و بر این اساس انتخاب کنید. شما می توانید یک ژاکت بمب افکن و شلوار جین را برای ظاهر یکپارچه سازی با سیستم عامل اما گاه به گاه ترکیب کنید . در حالی که کاپشن های سبک دوچرخه سوار ممکن است جذابیت بیشتری برای هر لباسی داشته باشند.

جزئیات

اگر ترجیح خاصی برای نوع خاصی از جواهرات یا رنگ فلزی دارید . همیشه می توانید به دنبال سخت افزار خاصی روی ژاکت چرمی خود باشید . با این وجود ، خرید یک ژاکت چرمی با جزئیات و سخت افزار زیاد می تواند آن را با جلوه کند . در عین حال ، انتخاب یکی از روشهای بسیار ساده ممکن است سبک شما نباشد . بنابراین بهتر است تصمیم خود را بر اساس ترجیحات شخصی خود در اینجا عاقلانه بگیرید . در اسپورت پوش ما سعی می کنیم تعادلی بین بهترین های هر دو جهان پیدا کنیم. هنگام خرید هر نوع پوشاک چرمی از فروشگاه ما ، می توانید مطمئن باشید که مدرن است و با سبک های مدرن و حساسیت مد مطابقت دارد.

اطلاعات بیشتر:  معرفی برند هرمس

طول

شما باید در مورد طول ژاکت چرمی بر اساس نحوه پوشیدن آن تصمیم بگیرید. به عنوان مثال ، اگر ترجیح می دهید ژاکت چرمی خود را با شلوار جین یا شلوار پارچه ای ست کنید . ممکن است طول کوتاه آن سبک مد شما را رعایت نکند. اگرچه آنها با لباس ها بسیار زیبا به نظر می رسند . اما یک ژاکت چرمی تمام قد با شلوار جین/شلوار جذابیت بیشتری دارد.

آستر

کت چرمی
کت چرمی

ممکن است بخواهید ژاکت چرمی خود را در تمام طول روز بپوشید. بنابراین ، مهم است که پوشش را با دقت انتخاب کنید تا در هر زمان از روز احساس ناراحتی نکنید. می توانید برای داشتن حالت سنگین تر و گرمتر به سراغ آسترهای جسورانه با تافته یا پنبه بروید . در حالی که پشم گوسفند یا پلی پنبه ممکن است آن را نرم تر و لطیف تر کند.

سایز کت چرمی

نکته ای که در مورد کت های چرمی وجود دارد این است .که آنها نمی توانند گشاد باشند و باید با پوست شما چسبیده باشند. توصیه می شود بسته به نوع چرم ، اندازه را کاهش دهید. تناسب اهمیت دارد و این چیزی است که باعث می شود سبک شما مهم باشد. آن را امتحان کنید!

رنگ کت چرمی

از آنجا که شما در کت چرمی خود ظاهر زیادی خواهید داشت . مهم است که به رنگ هایی که با شخصیت شما همخوانی دارند پایبند باشید. اگر در کت چرم برنزه احساس اعتماد به نفس ندارید ، از آن اجتناب کنید. شرط مطمئن شما در چنین مواردی یک کت چرم مشکی یا قهوه ای قهوه ای است. اگر به نظر نمی رسد که از رنگ های روشن استفاده کنید . آن را با یک ژاکت چرمی قرمز بالا ببرید . !

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید