چگونه از کفش های نوبوک و جیر خود مراقبت کنید

Rate this post
کفش های نبوک و جیر
کفش های نبوک و جیر

کفش های نوبوک و جیر انواع منحصربفردی از چرم هستند که با سمباده زدن یا صاف کردن قسمت بیرونی پوست گاو برای ایجاد چرت کوتاه و مخملی ایجاد می شوند. این یک ظاهر منحصر به فرد و شیک در مقایسه با سایر انواع چرم ایجاد می کند. با این حال، این سبک ها همچنین به نگهداری بیشتری نیاز دارند تا همچنان عالی به نظر برسند. در اینجا نکات مهم ما برای مراقبت از کفش های نوبوک و جیر شما آورده شده است.

چگونه کفش های نوبوک یا جیر را ضد آب کنیم

در حالت ایده آل، بهتر است کفش های جیر و نوبوک خود را قبل از پوشیدن آن ها ضد آب کنید. به این ترتیب، دیگر نگران تغییر ناگهانی هوا و آماده نشدن نخواهید بود. هیچ چیز بدتر از یک جفت کفش جیر جدید با قطرات آب نیست! توصیه می‌کنیم کفش‌های نوبوک و جیر خود را با اسپری ضدآب که پایه سیلیکونی نیست اسپری کنید.

اسپری ضد اب
اسپری ضد اب

چگونه کفش های نوبوک و جیر را تمیز کنیم

کثیفی ها را می توان با استفاده از یک برس کوچک، لاتکس آدامس طبیعی یا برس سیمی ریز پاک کرد. همچنین می توانید از صابون دستی ساده روی یک دستمال یا اسفنج استفاده کنید. پس از شستن، باید اجازه دهید کفش ها در هوا خشک شوند. برای خشک کردن کفش از حرارت استفاده نکنید زیرا باعث سفت شدن چرم می شود.

برس کفش
برس کفش

آنها را بچرخانید

مانند هر فصل دیگری، مهم است که کفش های خود را بچرخانید تا هر روز یک جفت یکسان را نپوشید. این به کفش های شما فرصت تنفس، خشک شدن و ماندگاری طولانی تری می دهد. آیا می دانستید که پای انسان روزانه نیم پیمانه رطوبت عرق می کند؟

روی کفش های ضد آب سرمایه گذاری کنید

در حالی که ضد آب کردن کفش های نوبوک و جیر به محافظت در برابر ریزش خفیف کمک می کند . اما قرار نیست در شرایط آب و هوایی جدی پوشیده شوند. اگر در جایی زندگی می‌کنید که در زمستان زیاد باران می‌بارد، کفش‌های Rainy Day Re-Boot و Founder را به شما پیشنهاد می‌کنیم. بوت مجدد Rainy Day و Rainy Day Founder دارای یک غشای تنفسی ضد آب GORE-TEX هستند که برای دفع مایعات طراحی شده است . و در عین حال حداکثر تنفس را فراهم می کند و در نتیجه پاهای خشک و راحت را حتی در شرایط شدید ایجاد می کند.

اطلاعات بیشتر:  معرفی برند پاکورابان

و اگر در جایی زندگی می کنید که برف می بارد، ارزش خشک و گرم نگه داشتن پاهای خود را می دانید! چکمه های روز زمستانی و Snow Lodge ما را بررسی کنید. مانند Rainy Day Re-Boot and Founder، چکمه های Winter’s Day و Snow Lodge دارای یک غشای ضد آب GORE-TEX هستند و با آستر برشی ظریف پوشانده شده اند تا پاهای شما را گرم و شاد نگه دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید