معرفی برند آکسفورد

5/5 - (1 امتیاز)
معرفی برند آکسفورد

برند آکسفورد در شیکاگو در سال 1916 توسط برادران لوئیس و جیکوب واینبرگ تاسیس شد . و به صنعتگری قدیمی در تولید پوشاک خیاطی اختصاص داده بود . برند آکسفورد تولید کننده برجسته ترین لباس های دستباف تولید شده در آمریکا است.

به طور گسترده ای به عنوان شرکتی شناخته می شود که از مدیران ، سیاستمداران و افراد مشهور استفاده می کند. استایل کلاسیک همیشه کت و شلوار آکسفورد را با روندهای در حال تغییر دنیای مد مردان هماهنگ کرده است. برند آکسفورد شرکتی غرق در سنت است و به داشتن گنجینه آمریکایی افتخار می کند.

با توجه به احترام به جزئیات ، آکسفورد هیچ راه میانبری را انتخاب نمی کند. هنر برند آکسفورد با قرار دادن ده ها ساعت در هر لباس سفارشی ، یک هنر را به هنر تبدیل می کند. از برش الگو گرفته تا هر دوختی که استفاده می شود ، در این برند هنوز از همان تکنیک هایی استفاده می کنند که خیاط برای نسل ها استفاده کرده است. برند آکسفورد باور دارد که وقتی روش بهتری برای تهیه کت و شلوار وجود داشت ، تغییر می کند. و تا آن زمان ، به کیفیتی وفادار می ماند که فقط یک دست لباس آکسفورد می تواند ارائه دهد.

ماموریت لباس های آکسفورد

لباس های برند آکسفورد
لباس های برند آکسفورد

ماموریت لباس های آکسفورد همیشه “ایجاد لباسی است که در آن همه افراد دیگر قضاوت می شوند”. ما به آن مأموریت وفادار ماندیم. ما بدون شک تنها پوشاک تولیدی در ایالات متحده هستیم که محصولاتش کاملاً با دست ساخته می شود. به عنوان مثال ، ما به صنعتگران اجازه می دهیم که کف پای ما را 30 دقیقه با دست می زنند تا هر برگردان را با تقریباً 1000 بخیه دست کامل کنند. یک نفر می تواند فقط حدود هفت لباس در روز کامل کند. 179 مرحله در تولید کت و شلوار آکسفورد وجود دارد که تقریباً 28 ساعت کار می برد.

اطلاعات بیشتر:  پارچه جین چیست؟

طول عمر نام تجاری ترکیبی از چند چیز است. همیشه تقاضا برای بهترین ها وجود دارد. وقتی آکسفورد شروع به کار کرد ، هدف آنها ساخت یک کت و شلوار برتر بود. هم خرده فروشان و هم مشتریان آنها متوجه تفاوت در لباس آکسفورد شدند و این همان چیزی بود که همه لباس های متناسب خود را با آن اندازه گیری کردند.

واقعیت امروز این است که بسیاری از مردان به مارک های طراح و جهانی ، مدل لباس معمولی تر و (اخیراً) لباس های اندازه گیری شده و مستقیم مصرف کننده روی آورده اند. در حالی که این روند باعث از بین رفتن بسیاری از شرکت های تولید لباس شده است ، آکسفورد به لطف مالکیت حمایتی و تعهد مستمر به کیفیت ، توانسته با تغییرات سازگار شود.

موفقیت ما را می توان به حفظ کیفیت ، انعطاف پذیری و افزایش پایگاه مصرف کننده نسبت داد. در حالی که مشتری اصلی ما بزرگتر است ، ما مورد علاقه بسیاری از بچه های جوان هستیم. آنها به “میراث” مارک ، روند ساخت و امکانات سفارشی سازی علاقه دارند. اکثر آنها هنوز نمی توانند “خرج” را انجام دهند ، اما این مشتریان آینده ما هستند. آنها لباس اصیل می خواهند.

کت شلوار برند آکسفورد

کت و شلوار آکسفورد
کت و شلوار آکسفورد

اساس یک کت و شلوار آکسفورد ریشه در ساخت و ساز بی عیب و نقص ایجاد شده در وست لوپ شیکاگو دارد. هر کت و شلوار به صورت جداگانه با دست بریده می شود. چهارچوب ها و نوارها در همه درزها ، حتی آنهایی که نمایان نیستند مطابقت دارند. همه دکمه های کت از شاخ ساخته شده اند. سوراخ های دکمه با دست دوخته می شوند. برای اطمینان از شکل و تعادل ، یقه ها و لنگه ها با 2950 بخیه یا بیشتر دوخته می شوند.

از 165 مرحله تولید کاپشن کت و شلوار ، 33 مرحله شامل پرس است. پس از تکمیل کت و شلوار ، فشار نهایی با دست بیش از یک ساعت طول می کشد. فقط در ساخت لباس ما از الیاف طبیعی استفاده می شود. این پارچه ها از بهترین آسیاب های ایتالیا ، اسپانیا و انگلستان انتخاب شده اند. قطعات آکسفورد را می توانید در فروشگاه های تخصصی در سراسر ایالات متحده به همراه نمایشگاه ما در شیکاگو و فروشگاه اصلی ما در نیویورک پیدا کنید.

کت و شلوار آکسفورد
کت و شلوار آکسفورد

1 دیدگاه دربارهٔ «معرفی برند آکسفورد»

  1. بازتاب: بیان تاریخچه برند بریونی - اسپرت پوش

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید