معرفی برند پریمارک

Rate this post
معرفی برند پریمارک
معرفی برند پریمارک

برند پریمارک یک خرده فروش پیشرو است که در فروش پوشاک، لوازم جانبی و کفش و شلوار لی تخصص دارد. این شرکت در سال 1969 توسط خانواده وستون در دوبلین ایرلند راه اندازی شد. پس از موفقیت خود به عنوان برند پریمارک ، آن را به کشورهای دیگر گسترش داد. این خرده‌فروش اکنون دارای 398 فروشگاه در سراسر جهان از جمله بریتانیا، جمهوری ایرلند، پرتغال، اسپانیا، آلمان، هلند، بلژیک، اتریش، فرانسه، ایتالیا و ایالات متحده است. این شرکت که در انتهای بازار ارزان قیمت فعالیت می کند . در بین خریدارانی که به دنبال آخرین اقلام مد با قیمت های متوسط هستند، محبوب است.

تاریخچه برند پریمارک

برند پریمارک توسط آرتور رایان در سال 1969 با نام پریمارک، یک فروشگاه مجرد در خیابان مری، دوبلین، با هدف آوردن لباس های مقرون به صرفه به ایرلند تاسیس شد.

امروز ما یک خرده‌فروش بین‌المللی پوشاک با بیش از 65000 همکار در 14 کشور هستیم . اما همچنان بر اساس همان پایه‌ها ساخته شده‌ایم: مقرون به صرفه بودن روزانه برای همه. از لوازم ضروری با کیفیت عالی گرفته تا استایل برجسته در بین لباس‌های زنانه، مردانه و کودکان، به‌علاوه زیبایی، لوازم خانگی و لوازم جانبی ما، چیزی برای همه در برند پریمارک وجود دارد.

ما ریشه‌های قوی ایرلندی خود را حفظ کرده‌ایم . اما امروز برند پریمارک را در بالا و پایین بریتانیا، در سراسر سرزمین اصلی اروپا، در حال گسترش به اروپای مرکزی و شرقی و تازه وارد شدن به ایالات متحده خواهید یافت. با بیش از 400 فروشگاه در 14 کشور در اروپا و ایالات متحده، ما شاهد فرصت هایی برای رشد در همه بازارهایمان هستیم و انتظار داریم تا پایان سال 2026 به 530 فروشگاه برسیم.

فروشگاه های برند پریمارک در مرکز شخصیتی که ما به عنوان یک کسب و کار هستیم قرار دارند. ما همیشه یک قدم جلوتر فکر می‌کنیم و خدمات جدید و هیجان‌انگیزی در فروشگاه‌ها مانند فروشگاه‌های زیبایی و غذا و نوشیدنی اضافه می‌کنیم . تا مقاصد خرده‌فروشی واقعی ایجاد کنیم. دیجیتال نقش مهمی را در به اشتراک گذاری داستان ما و جذب مشتریانمان ایفا می کند. ما بیش از 24 میلیون طرفدار داریم که در کانال‌های اجتماعی ما با محتوای ما درگیر هستند . و یک وب‌سایت مشتری کاملاً جدید را در بازارهای خود راه‌اندازی می‌کنیم که طیف وسیع‌تری از آنچه را که می‌فروشیم به نمایش می‌گذارد . و در دسترس مشتریان را براساس فروشگاه ارائه می‌دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید