5 عارضه جانبی پوشیدن شلوار جین تنگ

5/5 - (2 امتیاز)
 5 عارضه جانبی پوشیدن شلوار جین تنگ
5 عارضه جانبی پوشیدن شلوار جین تنگ

پوشیدن شلوار جین تنگ جدیدترین انتخاب مد روز است، اما می تواند برای مردان و زنان ناسالم باشد. اگرچه شواهد کافی وجود ندارد که ثابت کند پوشیدن شلوار جین برای سلامتی مضر است . اما به سلامت مفاصل پایین تنه آسیب می رساند. افرادی که شلوار جین تنگ می پوشند بیشتر از ناراحتی های شکمی، سوزش سر دل و آروغ زدن، مشکلات پیچ خوردگی بیضه رنج می برند. بیایید در مورد عوارض جانبی پوشیدن شلوار جین تنگ بیشتر بدانیم.

عوارض پوشیدن شلوار جین تنگ

شلوار جین تنگ باعث لخته شدن خون می شود

پوشیدن شلوار های تنگ دلیل اصلی گردش خون ضعیف در پایین تنه است که منجر به لخته شدن خون می شود. فشار مداوم بر روی اعصاب باعث ایجاد درد در اطراف ناحیه کشاله ران و ران ها می شود و باعث احساس سوزن سوزن شدن یا سوزش در پاها می شود. سفتی مشکل بزرگی برای گردش خون است.

شلوار جین تنگ باعث درد شکم می شود می شود

شلوار بسیار تنگ ممکن است شکم را فشار دهد و کمر جریان خون را در غدد لنفاوی کند کند. همچنین مفاصل ران را تحت تأثیر قرار می دهد و تحرک پاها را محدود می کند. پوشیدن شلوار جین هنگام نشستن، ایستادن و انجام فعالیت های روزانه بسیار ناراحت کننده است و همچنین بر ستون فقرات نیز تأثیر می گذارد.

آسیب عصبی

پوشیدن شلوار جین اسکینی نیز با فشرده سازی عصب پهلوی جانبی به اعصاب فشار وارد می کند. آنها همچنین بدون اجازه دادن هوا، اتاق های خصوصی را گرم می کنند. لباس های تنگ باعث ایجاد مشکلات تنفسی و خفگی با تعریق شدید و در نهایت احساس سرگیجه و غش می شود.

عفونت مخمری

شلوارهای تنگ همچنین باعث عفونت‌های پوستی مختلف مانند عفونت قارچی کاندیدا، عفونت مجاری ادراری، عفونت دردناک اطراف پوست، بثورات پوستی، قرمزی و تورم پوست و خارش می‌شوند. گرم شدن بیش از حد قسمت های تولید مثل باعث آسیب دائمی به بیضه ها نیز می شود.

اطلاعات بیشتر:  معرفی برند هرمس

ناباروری

در مردان، پوشیدن شلوارهای تنگ می تواند جریان هوا را در اطراف ناحیه فاق کاهش دهد و خطر ابتلا به تعداد کم اسپرم را افزایش دهد. این تأثیرات نامطلوبی بر باروری در مردان دارد. پوشیدن شلوار جین اسکینی ممکن است باعث آسیب به افراد خصوصی شود، گاهی اوقات ممکن است باعث سرطان نیز شود.

نتیجه گیری

بر اساس یک نظرسنجی جدید از 2000 مرد ایرانی، شلوار جین بسیار تنگ می تواند باعث عفونت دستگاه ادراری، پیچ خوردگی بیضه ها، ضعف مثانه ، اسیب عصبی ، ناباروری در طولانی مدت شود.

این تحقیق که توسط کارشناسان اسپرت پوش انجام شده است به شما نشان می دهد . که اگر محمد رضا گلزار و یا امین حیایی نیز از شلوار های تنگ استفاده کردن . شما نباید از این شلوار ها استفاده کنید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید