بهترین رنگ لباس برای رنگ پوست شما چیست؟

Rate this post
بهترین رنگ لباس برای رنگ پوست شما
بهترین رنگ لباس برای رنگ پوست شما

اگر به دنبال این هستید که کمد لباس خود را بسازید اما نمی دانید کدام رنگ های بیشتر به شما می آیند . باید همه چیز را در مورد اینکه رنگ پوست شما چگونه می تواند بر لباس شما بپوشاند ، بدانید. آگاهی از رنگ پوست شما می تواند به شما در انتخاب رنگ هایی که رنگ طبیعی پوست شما را تکمیل می کنند ، کمک کند ، در حالی که از رنگ هایی که با آن برخورد می کنند اجتناب کنید. بهترین رنگ لباس های متناسب با رنگ پوست از رنگ هایی استفاده می کنند . که رنگ پوست شما را متمایز می کند و شما را در جمع متمایز می کند.

در مقابل ، لباس هایی با رنگ هایی که با رنگ پوست شما مطابقت ندارند . باعث می شوند موها و پوست شما مات و یا حتی مریض به نظر برسند. این مقاله نحوه تعیین رنگ پوست و بهترین رنگ برای آن را توضیح می دهد . تا بتوانید متناسب با رنگ پوست خود لباس بپوشید.

تعیین رنگ پوست شما برای انتخاب بهترین رنگ لباس

همانطور که به دنبال ساختن کمد لباس خود از شلوار جین های اوجینال و پیراهن های خاص هستید . ایا می خواهید لباس هایی متناسب با رنگ پوست خود پیدا کنید. برای از بین بردن هرگونه سردرگمی ، رنگ سطح پوست شما یا آنچه شما عموماً خود را دارای آن توصیف می کنید ، با رنگ زیرین یکسان نیست. وقتی به دنبال لباسی هستید که با رنگ پوست شما همخوانی داشته باشد ، در واقع به دنبال لباسی هستید که به جای رنگ سطح ، رنگ زیر پوست شما را تکمیل کند.

با وجود اینکه رنگ پوست افراد متنوع است ، تنها سه دسته مختلف ته رنگ پوست وجود دارد . گرم ، سرد و خنثی. رنگهای گرم تر از ته رنگ زرد ، در حالی که رنگهای سرد از ته رنگ صورتی تشکیل شده است. رنگ خنثی دارای ترکیبی از دو رنگ گرم و سرد است. اگرچه ممکن است سطح پوست شما بسته به میزان برنزه شدن شما تغییر رنگ دهد . اما رنگ زیرین پوست شما تغییر نمی کند. اگر نمی دانید رنگ پوست شما چیست یا چگونه می توانید گرم یا سرد بودن خود را تعیین کنید ، می توانید با استفاده از مراحل زیر متوجه شوید:

اطلاعات بیشتر:  تاریخچه شلوار جین

برای انتخاب بهترین رنگ لباس رگهای خود را بررسی کنید

انواع رنگ رگ دست
انواع رنگ رگ دست

برای تعیین رنگ پوست خود ، از رگهای خود شروع کنید. عروق خونی آرنج ، شقیقه و مچ دست شما اغلب به دلیل نازک شدن پوست به سطح نزدیک هستند. با داشتن پوست روشن ، اغلب می توانید رگ ها را از طریق پوست مشاهده کنید ، که تعیین رنگ رگ ها را آسان تر می کند. وقتی به رگ های خود نگاه می کنید ، بررسی کنید که آیا رگ های آبی یا سبز دارید. رگ های آبی نشان می دهد که شما دارای رنگ پوست سرد هستید ، در حالی که رنگ سبز نشان می دهد که رنگ پوست شما گرم است. اگر نمی توانید تشخیص دهید که رنگ سبز یا آبی دارید ، به احتمال زیاد رنگ پوست شما خنثی است.

اگر نمی توانید رگ های خود را ببینید یا تأیید بیشتری می خواهید . گام بعدی برای تعیین رنگ پوست شما این است . که یک آزمایش سفید روی خود انجام دهید. یک کاغذ سفید را روی پوست خود قرار دهید . تا به شما کمک کند رنگ هایی را که به سمت شما پرش می کنند تشخیص دهید. این رنگ ها سپس رنگ پوست شما را آگاه می کند.

اگر متوجه رنگ های صورتی و آبی شدید ، رنگ پوست شما سرد است و اگر متوجه رنگهای طلایی و سبز شدید ، رنگ پوست شما گرم است. رنگ پوست خنثی بسته به میزان قرار گرفتن در معرض نور خورشید و زمان سال ، دارای نوسانات رنگی پوست است.

در مورد نحوه واکنش پوست خود به آفتاب فکر کنید

اگر دائماً در معرض آفتاب سوختگی قرار می گیرید ، به ویژه در ماه های تابستان ، احتمالاً پوستی با رنگ سرد دارید. در مقابل ، افرادی که پوست گرم دارند اغلب به جای سوختن برنزه می کنند. علاوه بر این ، اگر به ندرت دچار سوختگی می شوید ، اما برنزه نمی شوید . ممکن است پوست خنثی داشته باشید. یکی دیگر از نشانه های تن خنثی این است که آفتاب سوختگی شما اغلب به سرعت بهبود می یابد و به رنگ برنزه در نمی آید. برای آزمایش این ، بیرون نروید و خود را بیش از حد در معرض نور خورشید قرار دهید تا ببینید آیا می سوزانید یا نه. در عوض ، به نحوه واکنش پوست خود در گذشته فکر کنید. اگر آفتاب سوختگی نادر است ، پاسخ خود را خواهید داشت.

اطلاعات بیشتر:  5 نکته که هنگام خرید لباس ورزشی باید در نظر بگیرید

برای انتخاب بهترین رنگ لباس فصل های خود را بیاموزید

امروزه بسیاری از افراد دوست دارند بین افرادی که پوست آنها دارای ته رنگ گرم و سرد است تمایز قائل شوند. در حقیقت ، دو زیرگروه زیر هر دو رنگ پوست گرم و سرد وجود دارد که می تواند به شما کمک کند ظاهر خود را بیشتر جلوه دهید. این زیر شاخه ها اغلب افراد را در چهار فصل مختلف قرار می دهند تا تفاوت ها را نشان دهند. در زیر می توانید تفاوت های چهار نوع اصلی رنگ پوست را بیابید:

فصل های سرد تن

تابستانها و زمستانها تنهای سردی دارند و شباهتهای زیادی دارند. با این حال ، آنها تفاوت هایی دارند . که مردانی که می دانند چگونه لباس بپوشند از آنها آگاه هستند:

تابستان: هنگام انجام آزمایش کاغذ سفید ، متوجه خواهید شد که این رنگ پوست دارای ته رنگ صورتی ، قرمز یا آبی است. کسانی که رنگ پوست تابستانی دارند رنگ مو و چشم دارند که تضاد ملایمی با رنگ پوست آنها ایجاد می کند.

زمستان: برای کسانی که رنگ پوست زمستانی دارند . آزمایش کاغذ سفید رنگ های زیرین صورتی ، قرمز یا آبی را نشان می دهد. با این حال ، افرادی که دارای رنگ پوست زمستانی هستند ، رنگ چشم و موی آنها در تضاد کامل با پوستشان است. به عنوان مثال ، فردی با موهای سیاه اما پوست رنگ پریده رنگ پوست زمستانی خواهد داشت.

فصل های گرم گرم

چشمه ها و پاییز دارای رنگ های گرم هستند ، اما هنوز تفاوت هایی بین این دو نوع پوست وجود دارد:

بهار: رنگ پوست بهاری دارای ته رنگ های هلو ، کرم و طلایی است که می توانید در طول آزمایش کاغذ سفید مشاهده کنید. چشمه ها معمولاً دارای موهای قرمز توت فرنگی یا رنگ نی هستند ، همراه با کک و مک ، چشم های آبی یا سبز و گونه های صورتی.

اطلاعات بیشتر:  آیا باید کفش بدنسازی بپوشید؟

پاییز: برای کسانی که رنگ پوست پاییزی دارند ، آزمایش کاغذ سفید ته رنگ طلایی یا زرد را نشان می دهد. پاییز اغلب موها و چشم های تیره تری نسبت به افرادی با رنگ پوست بهاری دارد.

رنگ برای تن های پوست سرد

بهترین رنگ ها برای تناژهای سرد پوست در انتهای سرد طیف رنگ هستند. رنگ های برتر برای پوشیدن شامل زمرد ، بنفش عمیق ، اسطوخودوس ، صورتی ، آبی یخی و آبی روشن است. اگر می خواهید رنگ گرم تری را در لباس خود قرار دهید ، می توانید از رنگهای زرد کم رنگ ، قرمز رز و یاقوت سرخ استفاده کنید. رنگهای خنثی تر که کار می کنند شامل سفید روشن ، خاکستری و سرمه ای است.

دلیل انتخاب این رنگ ها ایجاد یک تضاد جذاب با پوست روشن شما است. از آنجا که رنگ پوست سرد اغلب به این معنی است که پوست شما رنگ پریده یا دارای ویژگی های روشن است ، می خواهید از رنگ های تیره استفاده کنید. بهترین لباس برای پوست کم رنگ اغلب متکی به رنگ هایی مانند سبز زمردی ، سرمه ای و سایه های پررنگ آبی است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید