معرفی بهترین پارچه ها برای تهیه لباس

Rate this post

برای کمک به شما در ماموریت خود برای ایجاد بهترین لباس مجلسی ، ما در اسپورت پوش 4 تا از بهترین پارچه ها را برای کمک به شما در ماموریت خود انتخاب کرده ایم. اگر با پارچه های مختلف موجود گیج شده اید و مطمئن نیستید . که تفاوت بین ارگانزا و شیفون ، یا ژورژت و توله چیست ، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. پارچه های مختلف مناسب سایه ها و برش های مختلف است. به خاطر داشته باشید که پارچه خود را بسیار با دقت در نظر بگیرید ، تا مطمئن شوید پارچه مناسب برای لباس کامل شماست.

بهترین پارچه ها

یک : مخمل

دو: ابریشم

سه: ژرژت

چهار: کرپ

مخمل یکی از بهترین پارچه ها

مخمل یکی از بهترین پارچه ها
مخمل یکی از بهترین پارچه ها

پارچه ی مخمل یک انتخاب فوق العاده برای لباس مجلسی است. درخشش ، عمق ، غنای ، درام ، همه این پارچه را برای یک لباس مجلسی ، خون آشام و زنانه عالی می کند. برخی از ویژگی هایی که ما در مورد مخمل دوست داریم عبارتند از:

براق قوی و زیبا پرده ای نرم و شیک ،سطح براق،بسیار نرم ،و با بافت ،در لمس قوی، و بادوام ،صاف و قابل لمس ،مخمل را می توان از ابریشم یا الیاف مصنوعی بافته کرد. این توده کوتاه و متراکم است و به طور سنتی بیشتر برای لباس های رسمی یا شب استفاده می شود . اما صنعت مد عاشق این پارچه غنی شده است . و پارچه و لباس مخملی روز به روز محبوب تر می شود.

انتخاب ما – مخمل مرمر مخمل مرمرین یک برداشت معاصر از سبک کلاسیک است. این پارچه شیک و مجلل نرم و مجلل است و دارای شمع بی نظیری است که در همه جهات پیش می رود. این باعث ایجاد یک اثر “مرمر” می شود و به پارچه اجازه می دهد . بسته به نور تغییر رنگ داده و تغییر کند. اگر به دنبال مخمل با تفاوت هستید ، سعی کنید از مخمل مرمریت برای تهیه لباس شب خود استفاده کنید.

اطلاعات بیشتر:  معرفی برند مارچسا

شیفون

شیفون پارچه ای است که در چندین نسخه مختلف موجود است. این پارچه می تواند از ابریشم ، پنبه ، ابریشم یا الیاف مصنوعی ساخته شود. این پارچه بسیار ظریف و سبک است . که پارچه ای زیبا به آن می بخشد . و آن را به گزینه ای ایده آل برای لباس های مختلف تبدیل می کند. برخی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد ابریشمی عبارتند از:

یک بافت ساده ساخته شده از نخ های شل، پیچ خورده نرم و انعطاف پذیر پارچه می زند . و خوب جمع می شود . خوب و شفاف به طور کلی محکم پارچه ابریشمی یک انتخاب محبوب برای لباس شب زیبا و رسمی است. ابریشمی دسته منحصر به فرد خود را از نخ های پیچ خورده در ساخت خود می گیرد. این پارچه عمدتا شفاف است و به دلیل طبیعت خوب و نازک آن نیاز به تمرین دارد. با این وجود ، ارزشش را دارد! لباس های ساخته شده از جنس ابریشمی بسیار خاص و زنانه به نظر می رسند.

پارچه شیفون پارچه ای نرم و ابریشمی است که خوب و سبک است. هوا به راحتی از آنجا عبور می کند . و برای لباس های رسمی تابستانی ایده آل است. این پارچه ابریشمی به زیبایی روی بدن جریان دارد . و نسبت به سایر پارچه های سنتی شفاف ، دیده می شود. برای نشان دادن زیبایی خالص این پارچه ، لباسی با دامن روان ایجاد کنید .

ژرژت

 ژرژت
ژرژت

این پارچه دوست داشتنی به طور سنتی با ابریشم ساخته می شود . اما می توان آن را از نخ های مصنوعی مانند پلی استر نیز تهیه کرد. این یک پارچه متمایز است . که دارای ویژگی های منحصر به فرد است .برخی از آنها عبارتند از:

دارای بافت تنگ ،و محکم برای پوشیدن هنگام ساختن لباس مجلسی و لباس شب ، ژورژت همیشه یک انتخاب محبوب است. این گلدوزی و کاربردهای آن مانند منجوق و پولک بسیار مناسب است ، اگرچه اینها باید کم نور و حداقل نگه داشته شوند ، بنابراین پارچه را از فرم خارج نمی کنند. با تشکر از طبیعت فنری آن ، می توانید از ایجاد لباس های زنانه و زنانه لذت ببرید.

اطلاعات بیشتر:  معرفی خانه آویرکس

انتخاب ما – ژورژت پلی یا ابریشم شما می توانید یک Poly Georgette خیره کننده یا 100٪ Real Silk Georgette را در Contrado انتخاب کنید. پلی ترکیب زیبایی کاملاً ابریشم ژورژت ، با دوام و تولید رنگ قوی پلی استر است. این نرم ، خشک و قوی است ، با ویژگی های سبک وزن و شفاف نسخه ابریشمی واقعی. ژورژت ابریشمی به دلیل داشتن نخ های بسیار نازکی که در ساخت آن به کار رفته ، هوایی و ظریف است و ظاهری شگفت انگیز دارد.

کرپ

این پارچه بافته شده و روان همیشه هنگام انتخاب لباس رسمی شیک ، یک انتخاب محبوب است. کرپ با ساختاری محکم بافته شده ، ساخته شده از الیاف پیچ خورده ، دارای خواص فوق العاده زیادی است ، که آن را به انتخاب مورد علاقه برای خیاط ها تبدیل می کند:

ظاهر کمی چین خورده/چروکیده سطحی دانه دار و بافت دار ، سبک وزن ، صورت مات انعطاف پذیر با کشش دو طرفه پرده ای زیبا.

کرپ به دلیل بافت چروکیده یا سنگریزه ای معروف است. این جلوه شخصیت زیادی به پارچه می بخشد . و در ترکیب با دسته نرم و پرده خیره کننده آن ، کرپ پارچه ای بسیار محبوب در دنیای مد است. کرپ نیز به راحتی شکل می گیرد و با آن کار می شود . بنابراین وقتی صحبت از ساختن لباس شخصی شما می شود . کرپ یکی از بهترین پارچه ها برای شروع است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید