معرفی بهترین کفش های دویدن

5/5 - (1 امتیاز)
بهترین کفش های دویدن

ما دائماً بهترین کفش های دویدن زنانه و مردانه را در آزمایشگاه خود و روی پای بیش از 350 دونده که تیم تست سایش ما را تشکیل می‌دهند، آزمایش می‌کنیم. حدود نیمی از این دوندگان مرد هستند . و در حالی که بسیاری از آنها محلی در دفتر مرکزی ما هستند، دیگران از مناطقی از سراسر جهان می آیند، اما مهم ترین چیز این است که ما گروه بسیار متنوعی از پسران داریم.

برخی از آن‌ها آدم‌های بسیار سریعی هستند که مسافت پیموده شده را به آسمان می‌برند و درب مسابقات المپیک را می‌کوبند. دیگران تازه وارد دویدن می شوند یا حتی از مصدومیت بازمی گردند. ما دونده هایی در هر شکل، اندازه، سن، توانایی و پیشینه داریم . از معلمان انگلیسی تمام وقت و پدران جدید گرفته تا پرستاران و پدربزرگ های شیفت شب. وجه مشترک همه آنها این است که آنها علاقه زیادی به دویدن دارند . و حداقل 25 مایل در هفته با کفش های آزمایشی خود طی می کنند.

پس از قرار دادن صدها جفت کفش دویدن از طریق چرخاننده و ارزیابی داده‌ها، ما برخی از برجسته‌ها را جمع‌آوری کرده‌ایم . که امتیازات و تمجیدهای بالایی از آزمایش‌کنندگان مرد دریافت کرده‌اند. به احتمال زیاد، کفشی در اینجا وجود دارد . که شما به اندازه آن‌ها آن را دوست خواهید داشت . و می‌توانید به دنبال انواع کفش‌هایی که ترجیحات مختلف برای پایداری و بالشتک بودن را دارند، عمیق‌تر بروید. ما همچنین یک تفکیک از هر دو این ویژگی ها را برای کمک به شما در درک بهتر نحوه ارزیابی کفش و نحوه انتخاب جفت مورد علاقه بعدی خود قرار داده ایم.

ثبات بهترین کفش های دویدن

از نظر طراحی کفش دویدن، پایداری به توانایی کفش در پشتیبانی از فرم دویدن خوب اشاره دارد. به طور معمول، این به معنای سطح بهینه پرونیشن است (در اینجا بیشتر در مورد آن توضیح داده شده است). اگر بیش از حد پروناتور هستید . پاهایتان بیش از حد به سمت داخل می‌چرخد . و ثبات را ترجیح می‌دهید، این کفش‌ها ویژگی‌هایی برای مقابله با این حرکت دارند. از جمله فوم‌های محکم‌تر در قسمت‌های کلیدی زیره میانی، مانند یک پایه میانی، یا مواد اضافی در لبه‌ی کفی برای جلوگیری از پیچ خوردن پا، مانند کفش بروکس .

اطلاعات بیشتر:  10 نکته بدنسازی برای مبتدیان

بالشتک بهترین کفش های دویدن

این حوزه ای است که نظرات به طور گسترده ای متفاوت است. دوندگانی که روی سرعت تمرکز می‌کنند . اغلب کفش‌های محکم‌تری را ترجیح می‌دهند که به آنها احساس خوبی نسبت به زمین بدهد. به طور کلی، بالشتک کمتر باعث ایجاد یک کفش سبک‌تر نیز می‌شود .

که زمانی که سعی می‌کنید کسری از ثانیه از زمان پایان خود را بتراشید، بسیار مهم است. برخی دیگر چیز مخملی را دوست دارند که نیروهای ضربه را جذب کند. این برای دویدن طولانی‌تر مهم است، زیرا بالشتک اضافی می‌تواند درد پاها و مفاصل خسته را کاهش دهد.

بهترین کفش های دویدن

کفش Hoka One One Rocket X

کفش Hoka One One Rocket X
کفش Hoka One One Rocket X

این اولین کفشی است که ما می‌توانیم به یاد بیاوریم که حداکثر امتیاز را در یک فرآیند تست گروهی کسب کرده است. دلیل اینکه ما سهمی از جایزه بهترین تست را به آن داده ایم این است . که این کفش کاملاً مناسب است . این کفش، که جایگزین موشک کربن متوقف شده Evo می شود . سرعت را با کنترل ترکیب می کند. این کفش یکی از سبک‌ترین کفش‌ها در سری هوکا است، کم‌آب‌دار، راحت است و صفحه‌ای باریک از فیبر کربن دارد.

تیم RW طرفداران بزرگی بود و معاون سردبیر جو مکی اظهار داشت: این یک کفش بسیار سریع است. راکر و صفحه کربنی با هم ترکیب می‌شوند و یک تماس فنری و محکم با زمین ایجاد می‌کنند که احساس می‌کنید هر بار که پایتان به زمین برخورد می‌کند . به شما یک فشار محرکه می‌دهد. اندی دیکسون، سردبیر، اضافه کرد: «آن‌ها همچنین کاملاً پایدار هستند . نه مانند شما در ارتفاع بالای پشته نایک Vaporfly نشسته اید، و این به شما احساس اعتماد به نفس می دهد تا واقعاً سرعت را بالا ببرید.» اگر به دنبال یک جفت سرعت سوار در روز مسابقه هستید، جستجوی شما به پایان رسیده است.

کفش Nike React Infinity Run

کفش Nike React Infinity Run
کفش Nike React Infinity Run

زمانی که یک برند کفش ادعا می‌کند محصولش می‌تواند به کاهش آسیب کمک کند، همیشه جالب است . کاری که نایک با این به‌روزرسانی انجام داده است. هیچ راهی برای ارزیابی چنین ادعایی وجود ندارد . به جز آزمایش های در مقیاس انبوه و در سطح بالینی. بنابراین بهترین چیزی که می‌توانیم بگوییم این است که هیچ آزمایش‌کننده‌ای که این کفش‌ها را پوشیده بود آسیبی ندید، و اشتیاق یکنواخت برای بالشتک (در سمت محکم)، تنفس و پایداری وجود داشت . به جرعت می توانیم بگوییم این کفش یکی از بهترین کفش های دویدن است.

اطلاعات بیشتر:  تمام نکاتی که هنگام انتخاب کفش بوکس باید به آن توجه کنیم؟

تغییرات اصلی در نسخه یک در قسمت بالایی انجام شده است . که با اضافه شدن مقداری بالشتک در اطراف زبان، قوی تر شده است. قوس بلندتر به نظر می‌رسد و کفش‌ها برای کار با سرعت بیش از حد سنگین هستند. اندازه آن نیز کمی کوچک می‌شود. اگر اینها را با نسخه یک مقایسه نمی کنید، آنها را یک اسب کاری بادوام برای دوره های طولانی خواهید یافت.

کفش Nike Pegasus Trail 3

کفش Nike Pegasus Trail 3
کفش Nike Pegasus Trail 3

هرکسی که به دنبال کفشی است که شبیه کفش تریل نیست، باید Nike Pegasus Trail 3 را در نظر بگیرد. سومین تکرار این کفش با تغییرات ایجاد شده در Pegasus مطابقت دارد . مقدار زیادی بالشتک زیر پا و پهن بودن آن وجود دارد . پلت فرم برای ثبات نایک می‌گوید، «کف لاستیکی دارای طرحی شبیه موج ضربه‌ای است که شبیه لاستیک‌های دوچرخه‌سواری کوهستانی است.» و ما متوجه شدیم که این کفش در مسیرهای خشک یا شنی چسبندگی زیادی دارد . اما وقتی خیس می‌شود کمی در سمت لغزنده قرار می‌گیرد . این یک کفش عالی برای هر کسی است که در حال رفت و آمد یا دویدن در ترکیبی از جاده و مسیر است، اما کاوشگران متعهد ممکن است این بالشتک را مشکل ساز بدانند.

کفش Under Armour Flow Velociti Wind

کفش Under Armour Flow Velociti Wind
کفش Under Armour Flow Velociti Wind

برند ورزشی آندر آرمور نسبتاً اخیراً وارد فضای کفش های دویدن شده است . اما قصد دارد خود را تا حد زیادی تثبیت کند. Flow Velociti Wind اولین پیشنهاد برای این هدف است و تلاشی چشمگیر است . یک کفش روزمره خنثی که همچنین آرزو دارد برای دویدن سریعتر مناسب باشد. آزمایش کنندگان ما رویه را که سبک اما مستحکم است . دوست داشتند و در حین کشش و حرکت خوب در نواحی کلیدی، پا را به خوبی نگه می داشتند.

این بالشتک نیز مورد ستایش قرار گرفت: دارای یک زیره وسط یک تکه و زیره است که به همراه یک آستر جورابی به ضخامت 4 میلی‌متر، حس فوق‌العاده‌ای را به کفش می‌دهد. بنابراین آنها به اندازه کافی برای دویدن های آسان و طولانی بالشتک هستند . اما وزن آنها به طرز چشمگیری کم است . و همچنین پاسخگو هستند، به این معنی که برای دویدن با سرعت و جلسات سریع تر عالی بودند. به طور کلی، این یک گزینه عالی برای دوندگانی است که می‌خواهند یک کفش تمام پایه‌های تمرینی آنها را بپوشاند، و بالشتک، راحتی و سرعت را در یک بسته سبک وزن ترکیب کند.

اطلاعات بیشتر:  معرفی پارچه اسپندکس

کفش Adidas Ultraboost 21

کفش Adidas Ultraboost 21
کفش Adidas Ultraboost 21

تنها از وزن آن مشخص است که این کفش برای دویدن های طولانی و ثابت طراحی شده است. اما سنگینی و بالشتک بودن یکی از بهترین چیزهای آن بود. آدیداس دوست دارد با Ultraboost بازی کند . این تکرار دارای شش درصد فوم میانی Boost بیشتر، رویه Primeknit ساخته شده از پلاستیک بازیافتی اقیانوسی و یک درج پلاستیکی در زیر کف میانی به نام LEP (“Linear Energy Push”) است . که برای ایجاد 15 درصد استحکام پیچشی بیشتر طراحی شده است. یک سواری سفت تر برای کمک به افزایش سرعت. بازخورد متفاوت بود.

ویژگی LEP مورد توجه قرار نگرفت و تقریباً همه به احساس نرم و لطیف کفش اشاره کردند. فوم اضافی Boost مورد قدردانی قرار گرفت . و چندین پوشنده اظهار داشتند که ترس آنها مبنی بر اینکه رویه پلاستیکی بازیافتی ناخوشایند باشد بی اساس است. رویه آن آنطور که آدیداس ادعا می کند نرم نیست، بنابراین دوندگان با پاهای باریک ممکن است بخواهند جای دیگری را جستجو کنند. برای اکثریت، این یک کفش بلند مدت با جهش زیاد است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید