بهترین زمان برای خرید کفش

5/5 - (1 امتیاز)
بهترین زمان برای خرید کفش
بهترین زمان برای خرید کفش

ایا بهترین زمان برای خرید کفش را باید انتخاب کنیم؟ بله : خرید کفش مناسب یک سرمایه گذاری بلند مدت است . وقتی ما در خرید کفش دقت کنیم به راحتی می توانیم کفش مورد نظر خود را چند سال بپوشیم . در این مقاله ما فقط دلایل انتخاب بهترین زمان برای خرید کفش را به شما می گوییم برای اطاعات بیشتر به سایت اسپورت پوش مراجعه کنید .

پیدا کردن کفش‌های تخت راحت یا کفش‌های کتانی ضدآب یا کفش های مجلسی می‌تواند به بازدید از فروشگاه‌های مناسب، امتحان کردن ده‌ها کفش و گذراندن یک روز از خرید کفش کمک کند. یا، مانند بسیاری از تلاش‌های دیگر، موفقیت همگی می‌تواند در زمان‌بندی نهفته باشد. هر کسی که تا به حال یک جفت کفش را در فروشگاه امتحان کرده است تا آنها را به خانه بیاورد و متوجه شود که اصلاً مناسب نیستند، مشکل خرید کفش را می داند.

اما خرید کفش در زمان مناسب روز می تواند همه اینها را برطرف کند. اواخر صبح و اوایل بعدازظهر ممکن است زمان اصلی برای انجام کارهای مختلف باشد، بعد از ظهر و عصر را برای استراحت و تعاملات اجتماعی ترک کنید، اما مطمئنا بهترین زمان برای خرید کفش نیست. طبق گزارشی از دانشکده پزشکی هاروارد، پاها به طور طبیعی با استفاده در طول روز منبسط می شوند.

چرا بهترین زمان برای خرید کفش بعد ظهر است

خرید بهترین کفش
خرید بهترین کفش

پاها در پایان روز کمی بزرگتر از صبح هستند . بنابراین خرید کفش در اوایل روز قبل از اینکه پاها فرصتی برای بزرگ شدن پیدا کنند . می تواند منجر به خرید کفش هایی شود که کمی خیلی تنگ هستند. کفش‌ها ممکن است در هنگام عصر متفاوت از زمانی که در یک فروشگاه کفش در صبح امتحان می‌شوند، مناسب باشند. هر کسی که به دنبال راحتی پا است (واقعاً همه) می‌خواهد مطمئن شود که ضربات جدیدشان در تمام طول روز اندازه مناسبی دارند.

اطلاعات بیشتر:  نحوه شروع وزنه برداری: راهنمای مبتدیان

مانند یادگیری نحوه تمیز کردن کفش‌های سفید یا فهمیدن نحوه تشخیص محصولاتی که در فروشگاه مواد غذایی از اوج خود گذشته است .موفقیت بیشتر در خرید کفش صرفاً به کار بردن کمی دانش عملی است . یعنی چه زمانی باید به سراغ کفش رفت.

ذخیره : به یک وضعیت تکرار شونده. آن را امتحان کنید تا ببینید آیا خریدهای جدید کفش مناسب‌تر از کفش‌های قبلی هستند و انگشتان پا، پاشنه‌ها و مچ پاها ممکن است از شما تشکر کنند.

البته، این راز خرید کفش واقعاً برای خریداران آنلاین یا افرادی که به برنامه های خرید لباس وابسته هستند صدق نمی کند. اگر امتحان کردن کفش دخیل نیست، این ترفند کوچک نیز لازم نیست، بنابراین به میل خود خرید کنید. اگر قصد دارید پای خود را اندازه گیری کنید تا تناسب خوبی را تضمین کنید، در نظر بگیرید که نوار اندازه گیری را نزدیک به پایان روز بیرون بکشید تا دقیق ترین عدد را بدست آورید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید