مدل های کت و شلوار تام فورد

5/5 - (1 امتیاز)
کت و شلوار تام فورد
کت و شلوار تام فورد

خرید کت و شلوار آسان نیست . زیرا موارد مهم زیادی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. شاید از همه مهمتر: تناسب. از آنجایی که هیچ دو نفر دقیقاً شبیه هم نیستند، تناسب اندام مناسب می تواند کمی چالش برانگیز باشد. خرید آنلاین سوئیت شما می‌تواند مسائل را پیچیده‌تر کند، زیرا تا زمانی که آن را دریافت نکنید، نمی‌دانید که چگونه لباس مناسب است. تغییرات همیشه امکان پذیر است، اما آنها فقط می توانند شما را تا این حد پیش ببرند. برای پیچیده‌تر کردن مسائل، کت و شلوارهای تام فورد لباس‌های مختلفی را ارائه می‌کنند که در طول سال‌ها سازگاری ندارند.

در سال 2007، تام فورد با دو خط تولید مختلف شروع به کار کرد:

خط تولید A : (که به آن برش ویندزور نیز گفته می شود) که ظاهری کلاسیک دارد، با برگردان پهن، شانه های پهن و کمر فشرده شده متوسط.

خط تولید B : (که رجنسی هم نامیده می شود) که کمی مدرن تر بود با یقه متوسط، شانه متوسط ​​و کمر بسیار فشرده. بلیزر، کت و کت و شلوار اسپرت را می توان در همه برش ها یافت.

ویندزور

ویندزور
ویندزور

اگرچه به عنوان یک برش کلاسیک توصیف می شود . اما در واقع یک برش مدرن با کمر آویزان است. یقه ها گشاد هستند و شلوارها به اندازه متوسط ​​هستند. شانه ها کاملاً پهن هستند که ظاهری قوی به کاربر می دهد.

رجنسی

رجنسی
رجنسی

پهنای یقه ها متوسط ​​است. شانه متوسط ​​شکل است و کمر بسیار سرکوب شده است. شلوار خیلی باریکه برش Regency به دو صورت تک و دو تهویه موجود است.

تام فورد به سبک 101

مدل کت و شلوار تام فورد دارای طول کلاسیک بلندتر، شانه های پهن تر، شبح باریک، لبه های جیب پهن تر و دریچه عمیق پشتی است. سبک مشخص تام فورد برای کت و شلوارهای آبی سرمه ای و کت و شلوارهای زغالی خاکستری شامل یک جیب منحنی “barchetta” در جلو و سوراخ دکمه میلانی با دست دوخته شده روی یقه های معمولاً پهن تر است.

اطلاعات بیشتر:  تاریخچه کت چرمی

تاکسدو کلاسیک تام فورد به رنگ آبی یا مشکی دارای یقه ای پهن یا یقه شال و شانه ای ساختار یافته برای پهن کردن سینه است. سبک تام فورد همچنین از یک دکمه پایین‌تر برای افزایش قد استفاده‌کننده استفاده می‌کند.

تام فورد همچنین کت‌های شامی را با رنگ مخملی می‌سازد . از جمله رنگ‌هایی مانند شرابی، کرم، مشکی، سرمه‌ای نیمه‌شب و رنگ‌های آبی پررنگ جواهری و زمردی. امروزه لباس های ما را در سبک های مختلف و با طیف وسیعی از پارچه ها می سازد.طراح خود باشید زیرا ما در کل فرآیند سفارشی با شما همکاری می کنیم . و تناسب کامل را ایجاد می کنیم.

هزینه کت و شلوار تام فورد

کت و شلوارهای آماده تام فورد از 4000 دلار تا 6000 دلار متغیر است . و کت های تام فورد از 4100 دلار شروع می شود. قیمت کت و شلوار سفارشی تام فورد برای خط سفارشی آنها بالاتر از کت و شلوارهای خارج از قفسه آنها است. کت و شلوار های حال مدرن ما با استفاده از پارچه های لورو پیانا از 2300 دلار با استفاده از پشم مرینوس تاسمانی سوپر 150 شروع می شود . و کت های شام ما از 1950 تا 2400 دلار از مجموعه رویدادها متغیر است.

هر کت و شلواری که امروزه می‌سازد شامل یک فرآیند سه مرحله‌ای است . که شامل ساختن یک کت و شلوار آزمایشی برای هر مشتری جدید قبل از بریدن قطعه نهایی می‌شود . و با استفاده از خط‌کشی ممتاز موی اسب و بهترین پدهای شانه‌های پشمی که از آلمان تهیه می‌شود، کاملا بوم می‌شود.

کت و شلوار مشکی تام فورد

کت و شلوار مشکی تام فورد یونیفرم شخصی تام فورد شامل یک کت و شلوار مشکی در انواع مختلف است . که عمدتاً تک سینه و گاهی اوقات با جلیقه است. او آن را با کفش های مشکی و یک پیراهن سفید، اغلب بدون کراوات، ست می کند. کت و شلوار مشکی تکیه گاه اصلی مجموعه های تام فورد است . و انواع مختلفی دارد. ما فکر می کنیم کت و شلوار مشکی به دلیل سادگی می تواند بسیار شیک و شیک به نظر برسد . اگرچه در بیشتر موارد برای رویدادهای رسمی و شب بهتر ذخیره می شود.

اطلاعات بیشتر:  با هر رنگ شلوار جین چه چیزی بپوشید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید