با دانستن فرم بدن خود جذاب تر شوید

5/5 - (1 امتیاز)
انواع فرم بدن
انواع فرم بدن

چیزهای کمی بهتر از پیدا کردن لباسی وجود دارد که ظاهر شما را برجسته کند. مسئله این است که اگر نمی‌دانید چرا بعضی چیزها برای شما عالی به نظر می‌رسند، پیدا کردن موارد دلخواه جدید ممکن است سخت باشد. در واقع، بسیار ساده است . همه چیز به فرم بدن خلاصه می شود. هنگامی که یاد گرفتید که چگونه متناسب با تیپ بدن خود لباس بپوشید، شگفت انگیز است که چقدر آسان است که کمد لباسی بسازید که دوست دارید بپوشید. به خواندن ادامه دهید تا بفهمید چه تیپ بدنی دارید و بهترین لباس را برای تیپ بدنی خود بیابید . با توجه به خود برای خرید لباس مجلسی وارد سایت اسپورت پوش شوید .

اندازه گیری بدن

مطمئن ترین راه برای فهمیدن این موضوع، انجام چهار اندازه گیری بدن است: شانه ها، سینه، کمر و باسن. رابطه بین این اعداد شکل قاب شما را آشکار می کند. بنابراین نوار اندازه گیری خود را بردارید، تا اسکایوی خود را بردارید و بیایید شروع کنیم. برای اندازه گیری دقیق این مقاله را بخوانید.

شانه ها : نوار را به آرامی دور بالای شانه‌هایتان، در پهن‌ترین نقطه بالای تیغه‌های شانه‌تان بپیچید. لیز خوردن نوار در این نقطه آسان است، بنابراین هشدار منصفانه، دسته دوم دست ها می تواند مفید باشد.

نیم تنه: نوار را دور کامل ترین قسمت سینه خود بپیچید. آن را آنقدر محکم نگه دارید که در جای خود بماند، اما نه آنقدر محکم که سینه شما را فشرده کند. اگر روی سوتین اندازه می گیرید اشکالی ندارد، به خصوص اگر معمولاً آن را می پوشید.

کمر : این می تواند کمی گیج کننده باشد، زیرا کمر طبیعی شما با جایی که کمر شلوار شما معمولاً به آن برخورد می کند متفاوت است. شما در واقع به دنبال باریک ترین قسمت کمر خود هستید که معمولا بالای ناف قرار دارد.

باسن : همانند شانه ها و سینه، شما به دنبال کامل ترین نقطه هستید. شما می خواهید نوار را زیر استخوان های لگن، دور باسن و باسن خود بپیچید. با این کار، اگر لباس زیر را اندازه می گیرید نیز مشکلی ندارد.

اطلاعات بیشتر:  نحوه تشخیص شلوار جین تقلبی

فرم بدن من چگونه است؟

اکنون که اندازه های خود را می دانید، می توانید نوع بدن خود را رمزگشایی کنید. در حالی که شکل‌های بدن بسیار متفاوتی وجود دارد، اکثر افراد با یکی از این پنج مورد هماهنگ هستند: سیب، گلابی، ساعت شنی، مثلث معکوس یا مستطیل. دانستن این موضوع به شما کمک می کند تا یاد بگیرید که چگونه برای تیپ اندام خود بهترین لباس بپوشید.

فرم بدن سیبی شکل

اگر انحنا دارید و دور کمرتان مشخص نیست، احتمالاً شکل سیبی دارید (که به عنوان بدن دایره ای یا گرد نیز شناخته می شود). پیدا کردن لباس هایی که فریم های منحصر به فرد ما را صاف می کنند، یکی از مهم ترین کارهایی است که می توانیم برای به نظر رسیدن و احساس اعتماد به نفس انجام دهیم. این راهنما به شما بهترین راه‌ها را نشان می‌دهد تا فقط با انتخاب لباس مناسب، بدنی به شکل سیب یا دایره‌ای را برجسته کنید. هنگامی که تمام اطلاعات را در اختیار دارید، لباس پوشیدن فرم بدنتان آسان می شود. برای پیشنهادات لباس، نکات استایل و دستورالعمل های کلی با ما همراه باشید تا احساس خوبی نسبت به اندام سیبی شکل خود داشته باشید.

3 نکته برای لباس پوشیدن متناسب

با تیپ بدنی شما قبل از اینکه به جزئیات نحوه لباس پوشیدن یک اندام سیبی شکل بپردازیم، چند نکته جهانی وجود دارد که مایلیم به اشتراک بگذاریم. این مهم است که صرف نظر از شکل یا اندازه شما به خاطر بسپارید، زیرا آنها برای کمک به هر کسی طراحی شده اند که یک قاب متناسب ایجاد کند.

1. آن را متعادل کنید :شکل بدن تقریباً به طور کامل بر اساس ساختار استخوان شما است نه وزن شما. از لباس خود برای متعادل کردن شانه ها، سینه، کمر و باسن خود استفاده کنید.

2. چشم را بکشید: از خطوط برای تمرکز چشم در جایی که می خواهید برود استفاده کنید. آنها می توانند به شما در ایجاد انحنا، بلندتر کردن یا تأکید بر قسمت های مورد علاقه بدن کمک کنند.

اطلاعات بیشتر:  تاریخچه کت چرمی

3. به رنگ فکر کنید : چشم شما نیز بیشتر به سمت الگوها و رنگ های روشن و روشن جذب می شود تا مشکی یا سرمه ای. این را در هنگام انتخاب جداکننده در نظر داشته باشید.

فرم بدن گلابی شکل

اگر باسن شما پهن‌تر از شانه‌هایتان است، احتمالاً به شکل گلابی هستید (که به عنوان تیپ بدنی مثلثی نیز شناخته می‌شود).

بدن گلابی شکل چیست؟ شکل بدن گلابی – یا همانطور که ما دوست داریم آن را یک قاب مثلثی بنامیم – با اندازه گیری های شما تعیین می شود. در اینجا برخی از ویژگی هایی است که اغلب اعمال می شود:

1. باسن و ران های شما از شانه ها و سینه شما پهن تر است.

2. کمر مشخصی دارید که در مقایسه با باسنتان باریک است.

3. فرم بدن شما شبیه جنیفر لوپز، ریحانا یا آمریکا فررا است.

اگر اندازه‌های لگن شما بیش از پنج درصد از شانه‌ها یا سینه‌تان پهن‌تر است، می‌توان گفت که در این دسته کلی قرار می‌گیرید. ما همچنین نکاتی در مورد تیپ‌های بدن بلند، سایزهای بزرگ و هیکل‌های کوچک داریم.

بدن ساعت شنی

اگر شانه ها و باسن شما نسبتاً متعادل هستند و کمر مشخصی دارید، احتمالاً به شکل ساعت شنی هستید.

شکل ساعت شنی چیست؟ در اینجا برخی از ویژگی هایی است که اغلب اعمال می شود:

1. عرض شانه ها و باسن شما تقریباً برابر است.

2.شما یک کمر مشخص دارید.

3. احتمالاً سینه و سینه بزرگتری دارید.

4. شما خودتان را منحنی توصیف می کنید.

شکل بدنه مثلثی معکوس

اگر شانه‌هایتان از باسنتان پهن‌تر است، احتمالاً مثلثی معکوس هستید.

شکل بدن مثلث معکوس چیست؟ در اینجا برخی از ویژگی هایی است که اغلب اعمال می شود:

1. شانه های شما پهن ترین قسمت بدن شما هستند.

2. ممکن است سینه شما بزرگتر باشد.

3. باسن و کمر شما باریک تر است.

اطلاعات بیشتر:  شلوار جین راسته چیست؟

شکل بدنه مستطیل

اگر چهار اندازه شما نسبتاً یکنواخت است و ساختار صاف تری دارید، احتمالاً مستطیل هستید.

شکل بدن مستطیل چیست؟ مستطیلی، ورزشی، یا راست-هرچند به این تیپ بدنی اشاره می کنید، بیشتر با اندازه گیری های شما مشخص می شود. در اینجا چند ویژگی وجود دارد که اغلب برای کمک به شما در تعیین اینکه آیا در این دسته قرار می گیرید اعمال می شود:

1. اندازه گیری شانه ها، سینه و باسن شما نسبتاً یکنواخت است.

2. کمر شما صاف تر از منحنی است.

3. فرم بدن شما شبیه آن هاتاوی، کامرون دیاز یا کیت میدلتون است.

بدن قد بلند

پیدا کردن لباسی که متناسب با قد شما باشد، لازم نیست یک نبرد سخت باشد.

قاب بلند چیست؟ تعیین اینکه آیا یک قاب بلند دارید یا خیر به قد بستگی دارد، بنابراین برای جزئیات بیشتر به خواندن ادامه دهید. در اینجا سه ​​ویژگی وجود دارد که ممکن است به این معنی باشد که شما در این دسته هستید:

1. قد شما 9/5 اینچ یا بیشتر است

2. Inseam شما 32 اینچ یا بیشتر است

3. آستین ها و پاهای شلوار اغلب خیلی کوتاه هستند به خاطر داشته باشید، همه اینها برای همه صادق نخواهد بود. فریم‌های بلندتر در همه اندازه‌ها و نسبت‌ها هستند – ممکن است پاهایی داشته باشید که نیاز به درز طولانی‌تری داشته باشند، اما ممکن است هرگز مشکلی با طول آستین نداشته باشید.

بدنه های سایز بزرگ

ایجاد ظاهری که مکمل شکل شما باشد، نباید یک بازی حدس زدن باشد.لباس پوشیدن برای منحنی ها برای هر چهره ای، دانستن فرم بدن خود شاید مهم ترین نکته برای ایجاد لباس های جذاب باشد. این دانش به تصمیم گیری شما کمک می کند، اما ما نکات کلی را نیز به اشتراک می گذاریم که همیشه در کنار هم قرار دادن لباس های سایز بزرگ کاربرد دارند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید