رنگ زرد نشان دهنده چه چیزی است؟

5/5 - (1 امتیاز)
رنگ زرد نشان دهنده چه چیزی است؟
رنگ زرد نشان دهنده چه چیزی است؟

درست مانند قرمز، رنگ زرد نیز رنگی است . که به راحتی قابل تشخیص است و توجه زیادی را به خود جلب می کند. برخلاف قرمز، زرد به طور کلی بیشتر رنگ شاد است. با این حال، این تمام چیزی نیست که در مورد رنگ زرد می توان گفت. در این پست وبلاگ همه چیز را بررسی خواهیم کرد. خوب، شاید فقط همه چیز در مورد اثرات تغییرات مختلف رنگ زرد در لباس باشد.

رنگ زرد نشان دهنده:

لباس زرد نشان دهنده شادی، مثبت بودن و افتخار است . اما همچنین می تواند به معنای ترسو، جوانی کودکانه یا احتیاط باشد. بنابراین رنگی است که فقط در مورد مد و لباس باید از آن هوشمندانه استفاده کرد. همچنین پوشیدن زرد روشن می تواند شما را جوان تر و سالم تر نشان دهد. در مقاله زیر بیشتر در مورد آنچه لباس زرد نشان می دهد توضیح خواهیم داد. امیدواریم در مورد چگونگی و زمان استفاده از زرد در سبک شخصی خود، “لحظه های لامپ” را دریافت کنید.

حال، اگر این مجموعه روانشناسی را دنبال کرده اید، باید بدانید که هر رنگی دارای تداعیات مثبت و منفی است. این دو احساس دوتایی است که افراد با نگاه کردن به زرد می توانند دریافت کنند. سپس دوباره، همه چیز به تنوع رنگ بستگی دارد. اساساً همه اینها روانشناسی است. بنابراین، با در نظر گرفتن این موضوع، بهتر است . خود را برای اینکه چه زمانی و کجا لباس زرد نپوشید، مجهز کنید. همه اینها با خواندن ادامه مطلب معنی بیشتری پیدا خواهند کرد.

روانشناسی رنگ زرد

اگر قصد دارید مقداری زرد در کمد لباس خود داشته باشید، رک و پوست کنده بگویم، این رنگ با حس مد شما ارتباط زیادی دارد. بیایید ببینیم علم در مورد روانشناسی زرد چه می گوید: همانطور که این مطالعه در مورد رنگ و عملکرد روانی نشان می دهد . زرد با تحریک تفکر عمیق و تشویق خلاقیت مرتبط است. این عالی است، اما همه چیز نیست.

اطلاعات بیشتر:  معنی رنگ قرمز - رنگ پرطرفدار صنعت مد

یکی دیگر از مزایای مثبت رنگ زرد این است که فرد را شادتر می کند. با این حال، اگر برای مدت طولانی در اتاق های زرد بمانید، تمایل به ابراز احساس ناامیدی و عصبانیت وجود دارد (هشدار بحث). مانند بسیاری از رنگهای گرم، زرد نشان دهنده شادی است و آن را به رنگ ایده آلی برای انتقال هاله ای “آسان” تبدیل می کند. برای چنین اثری، حتی لازم نیست تا حد زیادی از آن استفاده شود. با این اوصاف، زرد به دلایلی که در بالا ذکر شد، رنگ مورد علاقه همه نیست. خبر خوب این است که می توانید راه هایی برای پیاده سازی آن در لباس های خود پیدا کنید و از افکت ها به نفع خود استفاده کنید. شما قادر خواهید بود با درک نحوه عملکرد هر یک از انواع زرد به این هدف برسید.

معانی زرد خالص

“رنگ” زرد که می توانید بگویید نسخه “تصفیه نشده” رنگ است. در خالص ترین شکل آن زرد است. هیچ چیز اضافه، چیزی کم نشده – اصلی است. برخی از نمونه های زرد عبارتند از زرد قناری یا زرد زنده.

احساسات یا عواطف رایج مرتبط با این زرد عبارتند از: امید، شادابی، مثبت اندیشی، هوش، افتخار و وفاداری. پوشیدن این رنگ می تواند توجه شما را در روز و شب جلب کند. زرد به شما کمک می کند که برجسته شوید.

درست مانند قرمز، این شکل زرد ممکن است برای برخی افراد بیش از حد باشد. اینجاست که سایه‌ها، رنگ‌ها و تن‌ها به کار می‌آیند. همچنین ممکن است تعجب آور نباشد . که لباس های زرد در تابستان بیشتر از زمستان فروخته می شود . همانطور که این مطالعه نشان می دهد. به طور کلی لباس های رنگ گرم در فصول گرم سال محبوبیت بیشتری دارند. و زرد، که شادترین رنگ گرم است، برای پوشیدن در تابستان عالی است.

مزیت بزرگ این رنگ خالص این است که مردم شما را به عنوان فردی می بینند که بسیار پرانرژی و فوق العاده سرگرم کننده است. نکته منفی در مورد آن، حتی اگر واقعاً مهم نیست، این است که مردم تمایل دارند شما را فردی کمتر جدی ببینند.

اطلاعات بیشتر:  معرفی برند ویکتوریا سکرت

نکته : زرد به عنوان یک رنگ برجسته عالی است، بنابراین می توانید کمی به کل لباس خود اضافه کنید. اگر تمایل به یک قطعه لهجه زرد دارید، تیشرت های اسپورت پوش را بررسی کنید.

زرد خالص
زرد خالص

سمبولیسم زرد

نسخه‌های روشن زرد ، از مخلوط کردن سفید و زرد به نسبت‌های مختلف به دست می‌آیند. در نتیجه این مخلوط، رنگ پریده به نظر می رسند و به اندازه رنگ زرد چشم نواز نیستند. نمونه هایی از رنگهای زرد عبارتند از زرد روشن، شنی، شیدایی موزی و نیمه عمر. تداعی های رایج با این رنگها گشاده رویی، شادی، خلاقیت، نشاط و سرگرمی (کودکانه) است. با این حال، یک ارتباط منفی با این گونه های زرد، بزدلی است.

رنگ‌های زرد به‌عنوان تکه‌های برجسته عالی هستند، زیرا به شیوه‌ای دمدمی‌شده رنگی به آن اضافه می‌کنند. با این حال، مراقب پوشیدن رنگهای زرد به عنوان بوم باشید. شما بی گناه و بازیگوش دیده خواهید شد. تا حدی به همین دلیل است که یک رنگ بوم عالی برای زنان جوان است.

سمبولیسم زرد
سمبولیسم زرد

سایه های زرد نشان دهنده

سایه های زرد، همچنین به عنوان زرد تیره شناخته می شود، یکی دیگر از انواع رنگ زرد است. آنها نتیجه مخلوط کردن سیاه و زرد با یکدیگر به سایه های مختلف هستند. به عنوان مثال می توان به “شیر”، زرد تیره، گواکامول و عسل اشاره کرد. سایه های زرد به اندازه رنگهای خود گویا نیستند، اما همچنان توجه را به خود جلب می کنند. آن ها کیفیت مردانه تری دارند و کمی کسل کننده هستند. بسته به میزان درخشندگی یا درخشندگی در لباس، زرد تیره حتی می تواند طلایی به نظر برسد. در اینجا یک مثال برای مرجع آورده شده است:

زردهای تیره‌تر نیز در مقایسه با رنگ‌ها و رنگ‌های همتای خود پر جنب و جوش‌تر هستند. آنها همچنین حس کنترل و پر زرق و برق را ایجاد می کنند، اما می توانند به معنای احتیاط، بدبینی و حسادت نیز باشند. زردهای بسیار تیره به خوبی به عنوان قطعات بوم کار می کنند. اگر یک ظاهر جدی و قابل دسترس چیزی است که شما دنبال آن هستید، پس این رنگها کاملاً کار خواهند کرد. لباس زرد تیره نشان دهنده چیزهای زیادی است، اما به ندرت دیده می شود.

اطلاعات بیشتر:  استانداردهای لباس رسمی

زردهای تیره‌تر نیز در مقایسه با رنگ‌ها و رنگ‌های همتای خود پر جنب و جوش‌تر هستند. آنها همچنین حس کنترل و پر زرق و برق را ایجاد می کنند، اما می توانند به معنای احتیاط، بدبینی و حسادت نیز باشند. زردهای بسیار تیره به خوبی به عنوان قطعات بوم کار می کنند. اگر یک ظاهر جدی و قابل دسترس چیزی است که شما دنبال آن هستید، پس این رنگها کاملاً کار خواهند کرد. لباس زرد تیره نشان دهنده چیزهای زیادی است . اما به ندرت دیده می شود.

سایه های زرد
سایه های زرد

جلوه های رنگ زرد

رنگهای زرد آنهایی هستند که بین رنگها و سایه های آنها مرز می شوند. آنها با مخلوط کردن خاکستری با زرد تولید می شوند. در نتیجه، آنها کیفیت های ترکیبی هم رنگ و هم سایه خود را دریافت می کنند.

نمونه هایی از رنگهای زرد عبارتند از: ماشین کناری، اتوبوس مدرسه، سایبر، و کتان. می توان گفت که آنها کمترین جنب و جوش را در میان این دسته دارند، اما این بدان معنا نیست که جذاب به نظر نمی رسند. در واقع، پوشیدن لباس هایی با زرد برای شما بسیار آسان تر از هر چیزی که به زرد خالص است، خواهد بود. رنگ‌های زرد می‌توانند هم به‌عنوان بوم و هم به‌عنوان تکه‌های برجسته به‌خوبی کار کنند، زیرا درست در میان رنگ‌های زرد تیره و روشن قرار دارند.

جلوه های رنگ زرد
جلوه های رنگ زرد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید