استایل کژوال چیست؟

Rate this post
استایل کژوال چیست؟
استایل کژوال چیست؟

ظاهر کژوال همان چیزی است که ما به صورت روزانه می پوشیم . هم برای رفتن به دفتر کار یا انجام کارها و هم برای صرف یک بعدازظهر با نوشیدن اب میوه با دوستان. بنابراین، نکته کلیدی در انتخاب لباس های همه کاره، کاربردی و راحت نهفته است که برای هر یک از این موارد مناسب هستند:

کمد لباس خود را با اصول کاربردی و جاودانه پر کنید، مانند تی شرت، شلوار جین، ژاکت کش باف پشمی، پیراهن های کمی بزرگ یا پارکا. رنگ های خنثی و بدون چاپ زیاد را انتخاب کنید تا بتوانید لباس های خود را به راحتی ترکیب کنید: سفید، خاکستری، آبی، مشکی، قهوه ای، خاکی یا قهوه ای.

پارچه های نرم و کشدار مانند کشباف و جین به شما آزادی حرکت مورد نیاز را می دهد. کفش برای پایان دادن به احساس راحتی و دستیابی به آن لمس بی دردسر ضروری است. کفش‌های ورزشی، دمپایی، چکمه‌های نظامی، مقرنس‌ها یا قاطرها یک ضربه مطمئن هستند.

استایل کژوال چگونه به وجود آمد؟

ظاهر معمولی در آغاز قرن بیستم در ایالات متحده ظاهر شد، زمانی که ورزش دیگر به عنوان یک فعالیت طبقه پایین تلقی نمی شد و پیامدهای اقتصادی-اجتماعی جنگ های جهانی عملکرد را به عنوان یک عامل تعیین کننده در لباس پوشیدن تحمیل کرد. در آن زمان برندهایی مانند Levis Strauss، Converse و Lacoste ظهور کردند. علاوه بر این، کوکو شانل زنان را از کرست آزاد کرد و شروع به گنجاندن مواد ورزشی در مجموعه های خود کرد. پس از آن بود که این فلسفه که لباس ها باید با ریتم ما تطبیق پیدا کنند شروع به زنده شدن کرد.

باید ها و نباید های این استایل بپوشیم؟

باید ها :

روی اصول اولیه کیفی سرمایه گذاری کنید که بتوانید سال به سال بپوشید.

پس زمینه کمد لباس خود را به روز کنید! اصول اولیه نیز از مد افتاده است

اطلاعات بیشتر:  معارفه برند منگو

اگر آرایش می‌کنید، ظاهری ظریف یا طبیعی را انتخاب کنید: کمی خط چشم یا لمس صورتی غبارآلود روی لب‌ها تمام چیزی است که برای داشتن احساس عالی نیاز دارید.

نباید ها :

راحتی می تواند مترادف با سبک یا فاجعه باشد. مراقب افراط و تفریط باشید.

از لباس هایی که به راحتی چروک می شوند یا به خوبی در برابر شستن مقاومت نمی کنند خودداری کنید.

از رنگ های تند خودداری کنید و در ترکیب لباس هایتان مشکلی نخواهید داشت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید