مد مینیمالیستی چیست؟

5/5 - (1 امتیاز)
مد مینیمالیستی چیست؟
مد مینیمالیستی چیست؟

احتمالاً در مورد هنر مینیمالیسم شنیده اید، اما مد مینیمالیستی چطور؟ مد مینیمالیستی با یک اصل اصلی تعریف می شود: آن را ساده نگه دارید! اشکال ساده، انتخاب کمی از رنگ ها و حتی حداقل مقدار لباس در کمد شما. سادگی کلید مشخص کردن این سبک است.

به اصول اولیه مینیمالیستی بازگردید

با سبک مینیمالیستی، شما و کمدتان باید یک هدف اصلی داشته باشید: بازگشت به اصول اولیه. مانند یک کمد لباس کپسولی، قطعات مینیمالیستی ممکن است برای برخی اصول اولیه باشند، اما کمد لباس برای شما اسباب کار است. به ژاکت های ضخیم، شلوار جین مشکی صاف، دکمه های ترد و چکمه های مچ پا فکر کنید.

شکل ها را با هم پرتاب کنید

وقتی نوبت به انتخاب سیلوئت برای کمد لباس مینیمالیست خود می رسد، به این اشکال اصلی توجه کنید: برش های جعبه ای (مناسب برای تاپ و ژاکت)، شیفت و A-line (برای لباس ها و دامن ها) و سیلوئت های صاف (برای شلوار و جین شما!) . اجناس بدون زواید اضافی، مانند قلاب دوزی یا گلدوزی، بهترین گزینه شما برای مد مینیمالیستی هستند – به علاوه می‌خواهید بتوانید همه چیز را با هم ترکیب کنید!

برای رنگ کردن، یا نه به رنگ

یک تصور اشتباه در مورد کمد لباس مینیمالیست؟ رهایی از رنگ! مینیمالیستی بودن به این معنی نیست که کمد خود را از رنگ های مورد علاقه خود خالی کنید. وقتی رنگ روشن خود را انتخاب کردید، مطمئن شوید که آن را با پایه خنثی تری مانند شلوار جین تیره یا شلوار مشکی و گشاد ست کنید. اگر از رنگ می خواهید، یک لباس شیک و تونال را امتحان کنید – مانند ست کردن یک تاپ فوشیا با شلوار رز. درست همانطور که یک کمد لباس کپسولی زندگی شما را خدشه دار می کند، یک لباس مینیمالیستی نیز ظاهر شما را خنثی می کند. از بازگشت به اصول اولیه به شیک ترین راه ممکن لذت ببرید!

اطلاعات بیشتر:  معرفی برند دونا کرن

-مريم

ساده. خوش استیل. پیچیده. استایلیست های متخصص ما اینجا هستند تا به شما کمک کنند استایل مینیمال خود را به یک سطح ارتقا دهید. در آزمون سبک خود شرکت کنید و یک اصلاح سفارش دهید. ما پنج قطعه را برای هر مناسبتی که بتوانید در راحتی در خانه خود امتحان کنید، ارسال خواهیم کرد. آنچه را که دوست دارید نگه دارید و بقیه را برگردانید. ارسال، مرجوعی و تعویض همیشه رایگان است. خیلی ساده.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید