مد مونوکروم چیست؟

Rate this post
مد مونوکروم چیست؟
مد مونوکروم چیست؟

وقت آن است که کارهایمان را پاک کنیم، خانم ها و اقایون! از نظر مد، لباس پوشیدن مونوکروم(تک رنگ) به معنای پوشیدن لباس‌های جدا از یک رنگ است . که بافت‌های متفاوت و/یا سایه‌های مشابه آن رنگ برای ظاهری کلی دارد. در حالی که اختلاط الگوها می‌تواند کمی شلوغ و رنگ‌بگیر به نظر برسد . پوشیدن یک سایه یک رویکرد ساده‌تر و تمیزتر برای چیدن یک لباس است. در واقع، وقتی لباس کلی خود را در همان رنگ نگه می‌دارید، نتیجه می‌تواند به اندازه پوشیدن یک الگوی تند یا رنگ روشن چشمگیر باشد.

اخیراً از لباس‌های مونوکروم که شامل خریدهای جدید و معاصر با قطعات قدیمی‌تر و کلاسیک می‌شود . تحسین‌های زیادی دریافت کرده‌ام، که ثابت می‌کند . این روند پاییز و زمستان نیز می‌تواند مقرون‌به‌صرفه باشد. برای رسیدن به این سبک شیک و جلا، ممکن است اصلا نیازی به خرید چیزی نداشته باشید! شیفته؟ نکاتی را در مورد به دست آوردن این ظاهر غیرقابل انکار شیک بخوانید.

چگونه لباس مونوکروم بپوشیم؟

پوشیدن چندین لایه از بافت های متنوع یک رنگ به یک لباس عمق و بُعد می بخشد . در حالی که به شما امکان می دهد قسمت های خاصی از بدن خود را برجسته یا کم اهمیت جلوه دهید. به عنوان مثال، اگر پاهای بلندی دارید و تمایل دارید وزن خود را بالای کمر حمل کنید . شلوار جین لاغر سفید با بلوز سفید و جلیقه خز مصنوعی سفید به کرم یا ژاکت روکش دار در نظر بگیرید. توجه را به پایین تنه لاغر جلب خواهید کرد. یا برای اینکه فوکوس را به سمت بالا یا به سمت صورت خود ببرید . سعی کنید کتانی با سایه کمی تیره‌تر بپوشید . و با تنوع‌های روشن‌تر و روشن‌تر از آن خانواده رنگ‌ها به سمت بالا بروید.

اگر سهولت اتخاذ این سبک شگفت‌انگیز آسان و در عین حال پیچیده قبلاً شما را متقاعد نکرده است . که به آن بپیچید، پس این را در نظر بگیرید: وقتی لباس‌های مونوکروم می‌پوشید . لباس شما دارای یک خط بدون وقفه از سر تا پا است که ظاهر شما را طولانی‌تر می‌کند و شما را لاغرتر نشان می‌دهد. و بلندتر از آنچه هستی به عنوان یک استایلیست و مشاور تصویر، چیز بهتری به ذهنم نمی رسد!

اطلاعات بیشتر:  مد هیپ هاپ چیست؟

چه رنگ‌های جواهری از بالا تا پایین باشد . چه رنگ‌های سفید زمستانی یا یک مجموعه خنثی، لباس‌های مونوکروم قطعا تسکین بصری را از روندهای دیوانه‌کننده‌تر فصول گذشته ارائه می‌کنند. بدون توجه به شکل و استایل شما، تک رنگ همیشه تیز به نظر می رسد، بنابراین از آزمایش نترسید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید