شلوار جین راسته چیست؟

5/5 - (1 امتیاز)

شلوار جین راسته شلوار جینی است که عرض ساق پا را از بالا به پایین حفظ می کند. پاها نزدیک مچ پا باریک نمی شوند. درک این نکته مهم است که اصطلاح “مستقیم” به نوع برش اشاره دارد و نه تناسب. به عنوان مثال، شما می توانید هم تناسب مستقیم و هم یک تناسب مستقیم باریک داشته باشید. صاف فقط به این معنی است که ساق پا صاف است و زیر زانو مخروطی نمی شود.

شما به احتمال زیاد در مورد شلوار لی راسته شنیده اید، اما شاید مطمئن نیستید که برای شما مناسب است یا خیر. در این مقاله، بیایید نگاهی دقیق‌تر به شلوار جین مناسب بیندازیم تا بتوانید مدلی پیدا کنید که نیازهای شما را برآورده کند.

شلوار جین راسته چیست؟
شلوار جین راسته چیست؟

شلوار جین استریت فیت چیست؟

آنها طیف گسترده ای از برش های جین هستند، که بسیاری از آنها به گونه ای طراحی شده اند که به شکل پای انسان باشد. درست همانطور که هرچه به مچ پا نزدیک‌تر می‌شویم پای ما باریک‌تر می‌شود، بسیاری از برش‌های جین در نزدیکی مچ پا باریک‌تر می‌شوند تا شکل پای شما را نشان دهند. شلوار جین متفاوت است. عرض آنها در دهانه پا به همان اندازه است که در بالای ساق قرار دارند. مزیت این برش مستقیم این است که چیزی را ایجاد می کند که تمیزتر به نظر می رسد و در بالای زانو قرار می گیرد، اما برشی شل تر زیر زانو دارد. این نوع برش برای کسانی که شلوار جین تنگ را دوست ندارند خوب است.

آنها چگونه مناسب هستند؟

اکثر شلوارهای جین راسته دارای برش های گشاد و راحت هستند، اما درک این نکته مهم است که اصطلاح تناسب مستقیم لزوماً به تناسب اشاره نمی کند. اصطلاح “مستقیم” به شکل برش اشاره دارد، اما نه عرض برش. به عنوان مثال، می توانید هم شلوار جین صاف و راحت داشته باشید و هم شلوار جین باریک.

اطلاعات بیشتر:  5 نکته ای که هنگام خرید لباس بدنسازی باید در نظر داشته باشید

برش مستقیم به این معنی است که جین مستقیماً از بالای ساق پا تا پایین ساق بریده می شود. زیر زانو باریک نمی شود. این را می توان هم در شلوار جین باریک و هم در شلوار جین گشاد انجام داد. به طور معمول، شلوارهای راسته دارای تناسب راحت هستند که خیلی تنگ نیستند، اما می توانند متفاوت باشند.

اکثر شلوارهای جین باریک که از برش مستقیم استفاده می کنند، جین را به عنوان یک تناسب باریک و صاف تشخیص می دهند. بنابراین، اگر فقط “مرتب تناسب” را می بینید، این معمولاً به این معنی است که شلوار جین باریک نیست.

شلوار جین مناسب مردانه

شلوار جین راسته معمولاً در مقایسه با شلوار جین چکمه‌دار یا تنگ، به‌عنوان مناسب کلاسیک برای مردان شناخته می‌شود. تناسب آرام اما متناسب آنها را می توان هم در محیط های غیررسمی و هم در محیط های رسمی تر پوشید و به برجسته کردن کمر و پاهای بلند کمک می کند.

این شلوار جین می‌تواند برای اکثر تیپ‌های بدن مردانه، چه باریک، ورزشی، عضلانی یا سایز بزرگ مناسب باشد. رشد شلوار جین به ترجیح و نوع بدن شما بستگی دارد.

شلوار جین انتخاب بهتری برای مردان جثه بزرگ است، در حالی که شلوار جین های باریک می تواند ظاهری معمولی و آرام تری ایجاد کند. شلوار جین معمولی ​​مناسب بیشتر تیپ های بدن است . و بهترین گزینه برای مردانی است که ترجیح می دهند پیراهن های خود را بپوشند.

چه کسی باید بپوشد؟

زیبایی شلوار جین راسته این است که به طور باورنکردنی همه کاره است و برای هر کسی مناسب است. مردان با هر تیپ بدنی متوجه خواهند شد که شلوار جین راسته به درازتر شدن پاهایشان کمک می کند و به راحتی حالت دادن به بالا یا پایین را دارند. این شلوار جین برای کسانی از شما که چیزی تمیز و حرفه ای را ترجیح می دهند، اما نه باریک و تنگ، ایده آل است. این شلوار جین روش خوبی برای ایجاد تناسب راحت بدون اینکه خیلی گشاد یا شلخته به نظر برسد، دارد.

اطلاعات بیشتر:  معرفی برند روبرتو کاوالی

چه کسانی نباید بپوشند؟

این به یک سوال ترجیح می رسد. شلوار جین راسته معمولاً برای همه تیپ‌های بدن مناسب است، اما بستگی به این دارد که در چه چیزی بیشتر احساس راحتی می‌کنید. اگر ظاهر شیک‌تری را ترجیح می‌دهید، یک تنه باریک می‌تواند گزینه بهتری برای شما باشد. اگر پاهای لاغری دارید و ترجیح می دهید کمی فرم نشان دهید، ممکن است به برش باریک تری نیاز داشته باشید. در نهایت، مد به بیان شما بستگی دارد. اگر در شلوار جین راسته احساس راحتی می‌کنید، آن راحتی و اعتماد به نفس از شما ساطع می‌شود و به شما کمک می‌کند تا ظاهرتان را جمع کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید