با هر رنگ شلوار جین چه چیزی بپوشید

5/5 - (1 امتیاز)
با هر رنگ شلوار جین چه چیزی بپوشید
با هر رنگ شلوار جین چه چیزی بپوشید

از بین تمام پارچه هایی که از 150 سال گذشته پدیدار شده اند، هیچ یک به اندازه جین انقلابی نبوده است. این ماده سخت‌گیر ممکن است زندگی خود را در کارگاه‌های آمریکای شمالی آغاز کرده باشد . اما دیری نپایید که در هر گوشه و کناری از لباس‌های مردانه نفوذ کرد. اکنون ما خودمان را در دنیایی می یابیم که رنگ شلوار جین فقط ابی نیست.

مطمئناً، آن روزهای اولیه چیزی جز نیل نمی دانستند، اما اینجا در قرن بیست و یکم، هیچ سایه ای دست نخورده باقی نمانده است. از خام و سفت گرفته تا رنگ پریده و شسته، سایه ای از جین وجود دارد که با هر حالت، سلیقه و موقعیتی مطابقت دارد. مشکل اینجاست که با یک پالت بسیار متنوع، تطبیق پذیری در کل کمد لباس شما تضمین نشده است. هر جین رنگی مجموعه ای از بایدها و نبایدهای خاص خود را دارد . و اگر می خواهید در کنار هم ظاهر شوید، ایده خوبی است که آنها را یاد بگیرید. در اینجا چیزی است که باید در مورد برخی از محبوب ترین سایه های جین لباس مردانه به خاطر بسپارید.

رنگ شلوار جین تیره و خام

برای افراد ناآشنا، خام چیزی بیش از یک سایه ساده در مورد جین است، این یک زیرژانر کامل لباس مردانه است. بدون نیاز به تکنیک، این جین با رنگ نیلی است، زیرا در خالص ترین حالت شسته نشده خود وجود دارد. تیره و پر رنگ است، با گذشت زمان به زیبایی محو می شود . و تمایل دارد اخبار بدی را برای مبل های رنگ روشن بیان کند. (به شما هشدار داده شده است.)

هنگامی که به طور کامل شکسته می شود، جین خام سبیل، با شخصیت و معمولی است. با این حال، برای شش ماه اول یا بیشتر، تیز و هوشمند است . به این معنی که می‌توان آن را با لباس‌های غیررسمی و هوشمندانه‌تر پوشید. این باعث می‌شود که آن را برای کارهایی مانند قرار ملاقات‌ها و عصرها و همچنین وظایف عمومی روزانه به گزینه‌ای محکم تبدیل کند.

چگونه آن را بپوشیم

زیستگاه طبیعی جین خام جزو لباس های کار است. یک خرده فرهنگ مد مردانه وجود دارد . که به لباس‌های قدیمی یقه آبی، چکمه‌های بزرگ، ریش‌های پرپشت و دستیابی به محو شدن کامل با سنگین‌ترین شلوار جین ممکن اختصاص دارد. با توجه به این موضوع، لوازم اصلی لباس کار مانند پیراهن های فلانل، کت های معمولی، ژاکت های قیچی و چکمه های مو همیشه مناسب هستند.

اطلاعات بیشتر:  اشنایی با انواع کفش مجلسی مردانه و تمام ویژگی انها و مقایسه قیمت انها با یکدیگر

با این حال، خوب نیست که تا تاریخ 1500 خود را با لباس یک کارگر راه آهن در اواسط قرن حاضر کنید. هنگامی که کمی ظرافت بیشتری لازم است . به جای آن یک تناسب باریک را روی پای صاف انتخاب کنید . و با کفش‌های چرمی هوشمند (چکمه‌های چلسی گزینه‌ای بی‌خطر هستند). یک یقه رول بافتنی تیره و یک پیراهن یا ماک خوش تراش ترکیب کنید.

شلوار جین استون واش

شلوار لی ابی
شلوار لی ابی

برای سال‌ها این یک جنایت در سبک جوراب‌ها و صندل‌ها بود . (که به طرز عجیبی اکنون هم «مد» شده است) . اما جین استون‌واش به شکلی بزرگ بازگشته است. این شستشوی سبک، آرام و معمولی، این شستشوی آبی کمرنگ ممکن است معانی ناخوشایندی به رنگ کفال و سبیل داشته باشد، اما زمانی که با احتیاط از آن استفاده کنید، می تواند راه دیگری برای ایجاد تضاد در کمد لباس شما ایجاد کند.

به عنوان یک قاعده کلی، هر چه لباس تیره‌تر باشد، ظاهر لباس‌تری دارد. با در نظر گرفتن این موضوع، جین استون‌واش بسیار در انتهای طیف لباس پوشیدن قرار می‌گیرد . به این معنی که بهترین عملکرد را به عنوان بخشی از کمد لباس آخر هفته شما خواهد داشت.

چگونه آن را بپوشیم

اول و مهمتر از همه، از جین دوتایی به خوبی دوری کنید. بله، در برخی موارد می تواند کار کند اما این یکی از آنها نیست. تنها راهی که ممکن است قابل قبول به نظر برسد، ست کردن با جین مشکی است – مثلاً یک کت استونواش و شلوار جین مشکی – اما اگر 100٪ مطمئن نیستید، بهتر است اصلاً به آنجا نروید.

پس با چه چیزی می توانید آن را بپوشید؟ خوب، سنگشور یک نماد واقعی دهه 1990 است، بنابراین استفاده از برخی نشانه‌های سبک از آن دوران شرط خوبی است. اگر به فکر سوپر کژوال هستید، لوازم ضروری مانند پیراهن‌های چهارخانه، کانورس بلند و لباس‌های بیرونی شلخته. یا چکمه های صحرایی سبک، لباس بافتنی و یک کت اسپرت بدون ساختار یا ژاکت جیر برای چیزی که کمی جلا یافته تر است.

اطلاعات بیشتر:  معرفی برند کورتفیل

شلوار جین مید واش

این تصور اشتباه وجود دارد که جین نیمه شستشو خسته کننده است. احتمالاً به این دلیل است که در بین تمام شستشوها، ایمن ترین گزینه است. اما از جایی که ما ایستاده ایم این لزوما چیز بدی نیست. دلیل ایمن بودن آن این است که همه کاره است و – تا جایی که به ما مربوط می شود – هرچه چیزهای بیشتری داشته باشید که در اکثر کمد لباس شما کار کنند، بهتر است. این شستشوی ظریف قطعاً برای موقعیت‌های غیررسمی مناسب‌تر است . اما در صورت نیاز می‌توان آن را کمی آراسته کرد. این باعث می شود آن را به یک همه کاره کامل تبدیل کند. چیزی که می توان در طول هفته از آن استفاده کرد، چه برای کار یا بازی.

چگونه آن را بپوشیم

به استثنای مشکی، جین دوتایی همیشه زمانی که سایه ها خیلی نزدیک هستند بد به نظر می رسد. این قانون مخصوصاً در مورد اواسط شستشو صادق است، بنابراین، مگر اینکه عمداً سعی کنید مانند یک گاوچران لباس بپوشید، مانند طاعون از آن اجتناب کنید.

خارج از آن، کم و بیش هر چیزی از نظر رنگی پیش می رود. جین میان شویی زیبا و خنثی است بنابراین با رنگ های تیره و روشن به خوبی بازی می کند. با ترکیب چند شلوار جین رول شده با هودی و کفش های کتانی چرمی لوکس، همه چیز را معمولی نگه دارید، یا با ترکیب کردن آن با یک جامپر یقه رول، مانتو با برش تیز و یک جفت چکمه چرمی چلسی، آن را بالا ببرید.

رنگ شلوار جین خاکستری

وقتی صحبت از ظریف و کم رنگ نگه داشتن آن می شود، جین خاکستری بهترین گزینه است. این بلندترین، روشن ترین یا جلب توجه ترین سایه نیست، اما به عنوان یک پایه مینیمالیستی برای ایجاد ظاهری جسورتر عمل می کند. از نظر زمان و مکان پوشیدن آن، خاکستری یکی از پرکاربردترین سایه های جین است. می‌توان آن را به راحتی بالا یا پایین پوشاند و به‌عنوان بخشی از لباس‌های تونیک به خوبی عمل می‌کند – به‌ویژه زمانی که به جای جین مشکی با ظاهری کاملاً مشکی پوشیده می‌شود.

اطلاعات بیشتر:  معرفی برند کیت اسپید

چگونه آن را بپوشیم

جین خاکستری بی نهایت همه کاره است، بنابراین راحت تر می توان گفت که چگونه آن را نپوشیم. باز هم از تطبیق رنگ جین دوتایی خودداری کنید. خارج از خیاطی، رنگ خاکستری روی خاکستری ظاهری خاص و شیک نیست.

به جای آن، از شلوار جین خاکستری، یک کت جین خاکستری یا یک پیراهن جین خاکستری با سایر قطعات با رنگ های خنثی – سیاه، سفید، سایه های مختلف خاکستری – استفاده کنید تا آن را ظریف و مینیمالیستی نگه دارید. همیشه می توان از طریق یک ژاکت بیانی در یک بلوک، رنگ اصلی، یک رنگ پررنگ اضافه کرد.

وقتی صحبت از کفش به میان می‌آید، کمی عقب‌نشینی کنید. کفش‌های کتانی سفید بوم یا چرمی همیشه با خاکستری زیبا به نظر می‌رسند، مانند هر چیز مشکی.

رنگ شلوار جین مشکی

جین مشکی حداقل در یکی از اشکال مختلف آن در کمد لباس مردانه‌ای که به خود احترام می‌گذارند ضروری است. پارچه‌های جکیل و هاید، در روز یک کالای اصلی هوشمندانه و در شب شورشی راک اند رول است. هنگامی که مناسبت چیزی فراتر از جین روزمره شما می خواهد، مشکی می تواند کمی ظرافت و ظرافت را به میز اضافه کند. به همین دلیل، همراهی عالی برای وعده های غذایی عصرانه، شب های بیرون رفتن و قرار ملاقات است.

چگونه آن را بپوشیم

از بین تمام سایه های جین، مشکی راحت ترین لباس پوشیدن است. به سراغ شلوار جین مشکی با برش باریک بروید – همیشه از لباس‌های لاغر خودداری کنید، مگر اینکه بخواهید مانند یک نوجوان emo از سال 2005 ظاهر شوید – و با چکمه‌های مشکی، لباس بافتنی ظریف و برخی از لباس‌های بیرونی بافت‌دار ست کنید. یک پیراهن پشمی یا ژاکت مخملی به رنگ خاکستری روشن یا برنزه به خوبی کار می کند.

برای چیزی کمی هیجان‌انگیزتر، لباس بیرونی هوشمند و غیررسمی را با یک ژاکت دوچرخه‌سواری چرمی با کیفیت خوب تعویض کنید – اگر به کلاسیک فکر می‌کنید، شات، اگر به فکر گران‌قیمت هستید سنت لوران – یک سه راهی سفید ساده برای کنتراست و یک جفت مشکی. چکمه های چرمی یا کفش های کتانی سفید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید